Mega sitesinde "IP adresiniz yetkililere verildi" diye bir sonuç çıktı

Orijinal site domaini IO değil merak etmeyin fake site ve yasa dışı bir şey yok ortada sizin yaptığınız.

Orijinal site domaini IO değil merak etmeyin fake site ve yasa dışı bir şey yok ortada sizin yaptığınız.

Login - MEGA site buydu dosyayı vermiyorum linki yok bende hocalarım o korkuyla kapattım her şeyi telefonu bile kapatıyordum neredeyse.

Geçmişden bakabilirseniz URL'yi tamamıyla atın ama dediğim gibi domaini IO attığınız sitenin orijinal değil yani.

Gizli sekme de kullanıyordum Chrome'yi

Login - MEGA site buydu dosyayı vermiyorum linki yok bende hocalarım o korkuyla kapattım her şeyi telefonu bile kapatıyordum neredeyse.

Gizli sekme de kullanıyordum Chrome'yi.

Yaşın kaç? Zaten yaşın küçükse nasıl hapse girmeyi düşünüyorsun?

IP adresiyle hiçbir şey yapamazlar. Korkmanıza gerek yok. Birkaç yöntemle sizde oturduğunuz yerden başkasının IP adresini öğrenebilirsiniz. Lütfen aşın artık şu aşamayı. IP adresi ile hiçbir şey yapılmaz.

Yanlış bilgilendirme yapmayın mega.io resmi sitedir. Sorunuza gelecek olursak muhtemelen bir şey olmayacaktır. Muhtemelen o dosyayı yükleyen kişi için çıkıyordur o uyarı. Yine de aşırı bir içerikse çocuk p... gibi o zaman bir ihtimal sizin IP'niz de paylaşılmış olabilir. Hiç sanmasam da polis sizle iletişime geçerse durumu izah edip hangi sitede gördüğünüzü belirtebilirsiniz.

Gizli sekme de kullanıyordum Chrome'yi
Chromeyse bisi olmaz. Deep webe girmek icin tor browser falan oyle degisik degisik browserlar lazim korkma hadi iyi geceler

Geri
Yukarı