Mega sitesinde "IP adresiniz yetkililere verildi" diye bir sonuç çıktı

Arkadaş o sıra panikten mega nın tam linkini görememiş olabilir bundan dolayı mega.io yu atmıştır. Link adresi farklıdır.

Hayır hocam bir link için hapse giremezsiniz. Zaten IP dediğiniz şey sürekli değişiyor modemi açıp kapatın biter. Bundan sonra bir linke tıklamadan önce virustotalde tarayın.

Zaten bundan sonra babamı attığı linke bile girmem hocam.

Hocam evdeki internet ne alaka, hem arkadaş Deep webe girmemiş giremezde zaten normal bir tarayıcıdan da giremez.

Hocam olay şöyle Deep webde olan içeriği Mega'ya yüklemiş ben de girince böyle oldu birden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten bundan sonra babamı attığı linke bile girmem hocam.

Hocam olay şöyle deepweeb de olan içeriği megaya yüklemiş bende girince böyle oldu birden

Reis Deep webe Android cihazla gir ben bir ara girdim sanırsam onion VPN ve onion broweer ile birlikte girmiştim.

Reis Deep webe Android cihazla gir ben bir ara girdim sanırsam onion VPN ve onion broweer ile birlikte girmiştim.

Hocam ben daha Mega da böyle bir uyarı verdi diye kalpten gitmeme az kaldı bir de Deep Weeb'e girmeye cesaretim hiç yok. Bu sefer yemin ederim korkudan beynim burnumdan falan akar.

Tamamda hocam öyle ya da böyle yine de Deep webe girmediniz değişen bir şey yok.

Biraz içim rahatladı hocam. Muhtemelen dosya sahibine diyordur o uyarıyı. Hala korkuyorum ama yine de hepiniz çok saolun. Çok teşekkür ederim.

Hocam ben daha mega da böyle bir uyarı verdi diye kalpten gitmeme az kaldı bir de Deep Weeb'e girmeye cesaretim hiç yok. Bu sefer yemin ederim korkudan beynim burnumdan falan akar.

Biraz içim rahatladı hocam. Muhtemelen dosya sahibine diyordur o uyarıyı. Hala korkuyorum ama yine de hepiniz çok sağ olun. Çok teşekkür ederim.

Önemli değil için rahat olsun hiçbir şey olmaz merak etme.

Geri
Yukarı