Mehmetçik vakfı bağışında dolandırıldım mı?

318177

Hectopat
Şimdi ben az önce www.mehmetcik.org.tr adresinden bağışta bulundum Papara uzerinden.
Hata verdi görsel aşağıda.
Her neyse bağışı yaptım. 2 kere hata verdi. 1 Google kaynaklı olabilir dedi, tamam dedim. 2 Microsoft Edge uzerinden yaptığım bağışta da hata verdi.
Hesabımda param duruyor, hemen o korkuyla kartımı bloke ettim. Kullanıma kapadım geçici süre. Ben şimdi siteye bağış esnasında T.C. Kimlik, ad soyad, telefon no, ev adresimi verdim notta ekledim. Şimdi OBS üzerinden kaydımı aldım işlemi gerçekleştirirken. Şimdi benim yaşım 14 korkuyorum. Ciddi anlamda başıma bir şey gelir mi diye. Hatam olduysa affola. :) Görsel aşağıda herkese iyi akşamlar, iyi forumlar. :)

Ekran Görüntüsü (4794).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben az önce www.mehmetcik.org.tr adresinden bağışta bulundum Papara uzerinden.
Her neyse bağışı yaptım. 2 kere hata verdi. 1 Google kaynaklı olabilir dedi, tamam dedim. 2 Microsoft Edge uzerinden yaptığım bağışta da hata verdi.
Hesabımda param duruyor, hemen o korkuyla kartımı bloke ettim. Kullanıma kapadım geçici süre. Ben şimdi siteye bağış esnasında T.C. Kimlik, ad soyad, telefon no, ev adresimi verdim notta ekledim. Şimdi OBS üzerinden kaydımı aldım işlemi gerçekleştirirken. Şimdi benim yaşım 14 korkuyorum. Ciddi anlamda başıma bir şey gelir mi diye. Hatam olduysa affola. :) Görsel aşağıda herkese iyi akşamlar, iyi forumlar. :)

Eki Görüntüle 894292
Hocam neyden korkuyorsunuz?

Hesabımda param duruyor, hemen o korkuyla kartımı bloke ettim. Kullanıma kapadım geçici süre. Ben şimdi siteye bağış esnasında T.C. Kimlik, ad soyad, telefon no, ev adresimi verdim notta ekledim. Şimdi OBS üzerinden kaydımı aldım işlemi gerçekleştirirken. Şimdi benim yaşım 14 korkuyorum. Ciddi anlamda başıma bir şey gelir mi diye. Hatam olduysa affola. :) görsel aşağıda herkese iyi akşamlar, iyi forumlar. :)

Eki Görüntüle 894292

Korkacak bir şey yok eğer dolandırıldıysan bile korkman gerek kişi sen değil onlar :)

Geri
Yukarı