Mekanik Klavye İzolasyon ve Yağlama

Ben de krytox kit aldım G0 ve G2 Kprepublic'ten. Gümrükle ilgili gelişme olursa bilgilendiririm.

Gümrükle ilgili bir sorun olmadı. Satıcının iletişimi de paketlemesi de iyi tavsiye ederim. 3 günde takip edilebilir kargo ile Çin'den TR'ye geldi. Yaklaşık 10 günde anca teslim edebildi PTT.

50/50 G205 ve 105 karışımı ile gateron Red gerçekten tereyağı gibi oldu.
Özellikle Stabilizer'ların ayaklarını kesip; içini krytox karışımı, demirini de super lube ile yağlayınca tam o "thoc" sesi geliyor Spacebar'dan. Ses ve his çok hoş!

Hocam günlerdir beklediğim yorumu yaptınız bir şey sormak istiyorum sipariş verdiğiniz 205G2'yi stabilizer için kullansam aynı etkiyi alır mıyım? Düşüncenizi merak ediyorum. Bir de ne kadar vergi ve kargo ücreti ödediniz.

Hocam günlerdir beklediğim yorumu yaptınız bir şey sormak istiyorum sipariş verdiğiniz 205G2'yi stabilizer için kullansam aynı etkiyi alır mıyım? Düşüncenizi merak ediyorum. Bir de ne kadar vergi ve kargo ücreti ödediniz.
Merhaba, evet g205 yağdan ziyade krem gibi daha yoğun kıvamda olduğundan stabs için kullanılabilir bence.
Damga vergisi 0,8 tl,
Gümrüğe ayak bastı parası 8 tl,
Gümrük vergisi de ürünün %20 bedeli kadar.

Benim siparişte başka ürünler de olduğundan net fiyat veremem sadece lubricantların vergisi için.

Merhaba, evet g205 yağdan ziyade krem gibi daha yoğun kıvamda olduğundan stabs için kullanılabilir bence.
Damga vergisi 0,8 tl,
Gümrüğe ayak bastı parası 8 tl,
Gümrük vergisi de ürünün %20 bedeli kadar.

Benim siparişte başka ürünler de olduğundan net fiyat veremem sadece lubricantların vergisi için.
Hayirli olsun cok sevindim sorun cikmamasina. KPrepublic cok iyiymis kargo ucreti de yok. Ben de buradan siparis verecegim. Bilgilendirmeniz icin tesekkurler

@Shuriken uzun süredir custom klavyelerle ilgileniyorum fakat ucuz ve güvenilir switchler bulamadım eğer bildiğiniz bir satıcı varsa önerebilir misiniz ?
(yurtdışı veya yurtiçi farketmez)

Gateron Milky Yellow switchleri KBDfans Aliexpress mağazasından almıştım ben mesela. Almak istediğiniz switch modeline göre farklı yerler tercih edilebilir. Yine aliexpressten yada kendi sitesinden kprepublic tercih edilebilir.

Hala 205g0 sayıcak vendor aramaktayım ama bikaç güne siparişimi vericem, bide stabları da mı değiştirsem diyorum ona karar vermem lazım

Klavye Kemove Snowfox ve sarı stablı versiyonu

Hala 205g0 sayıcak vendor aramaktayım ama bikaç güne siparişimi vericem, bide stabları da mı değiştirsem diyorum ona karar vermem lazım

Klavye Kemove Snowfox ve sarı stablı versiyonu
Sari stabli versiyon yeni versiyon aslinda, Lube islemi yaptiktan sonra doygunluk yeterli olmazsa degistirirsiniz.

Stabler, yaylar nispeten ucuz modlar o yuzden kalitelisine yonelebilir ama Kemovedaki de gayet hos Lube ve band aid denedikten sonra daha saglikli olur istenilen sonuc alinamazsa.

Buradan Krytox alabilirsiniz. Burada da 205g0 yok ama 205 105 ayri alirsaniz kivami cok rahat tutturursunuz ki genel de 1'e 1 uyguluyorlar.
@Shuriken uzun süredir custom klavyelerle ilgileniyorum fakat ucuz ve güvenilir switchler bulamadım eğer bildiğiniz bir satıcı varsa önerebilir misiniz ?
(yurtdışı veya yurtiçi farketmez)
Burada vendorlar bulunuyor istediginiz custom parcalara ulasabilirsiniz.

Kendin mi karıştırdın yoksa o 205 ve 105 olarak satılan karışık mı geldi? Springleri 105 le komple kaplamayı tavsiye etmişti bazıları o yüzden 205g0 ve 105 alasım vardı biara ama ufak miktarlarda bulamadıydım, belki g2 ve 105 karıştırıp 105'i de springlere kullanırım.

Kendin mi karıştırdın yoksa o 205 ve 105 olarak satılan karışık mı geldi? Springleri 105 le komple kaplamayı tavsiye etmişti bazıları o yüzden 205g0 ve 105 alasım vardı biara ama ufak miktarlarda bulamadıydım, belki g2 ve 105 karıştırıp 105'i de springlere kullanırım.
Kendim hassas terazi ile karistirdim. Springlere evet 105 daha iyi olabilir ama 105 205g2 karisim uygulayan da gordum posetin icerisine koyup. Ayri ayri geldi. Evet switchlere g2 105 karisimi, springlere de 105 cok iyi olur. Stabler icin de 205g2 direkt kullanilabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı