Mekanik Klavye Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1

Mekanik klavye konusu, bir arkadaşın tavsiye istemesi ile baya sapmış. Konuyu daha fazla kirletmeden yeni konu açın, orada cevaplarız.

merhaba ben ilk defa mekanik klavye alacağım fakat inanılmaz kararsız kaldım tecrübeli ve bilgili birinin yardımına ihtiyacım var bütçem 300-350 ve logitech g610 baya hoşuma gitti fakat bir kaç sorunu olduğunu öğrendim tavsiye edebileceğiniz klavyeler var mı yardımcı olursanız cok memnun olurum özel mesaj atmaya çalıştım sanırım bu sitede özel mesaj atılmıyor o yüzden buraya yazıyorum kusura bakmayın

+Bu bütçede alınabilecek üç tane adam akıllı klavye var. Bir tanesi G610 diğeri G710+ ve Cooler Master Pro L White. Üç modelde 300 TL civarlarında var.

küçük bir masam var daha küçük boyutlu birşey bakıyorum fakat fiyatları beni aşmakta zaten 425 tl hb de diğer sitelerde de aşağı yukarı böyle
Çok yakıonda stokta olacak...

Dosya Ekleri

• pros.png
    pros.png
    56,8 KB · Görüntüleme: 169
+Bu bütçede alınabilecek üç tane adam akıllı klavye var. Bir tanesi G610 diğeri G710+ ve Cooler Master Pro L White. Üç modelde 300 TL civarlarında var.

g610 için sorunlu klavye diyorlar sizce bu sorunlar hala devam etmek midir ne dersiniz ya tasarımını çok beğendim ama karasızım yinede veya hyper x alloy u önerir misiniz

@AtakanD. Sıkıntı olmaz. 1 haftada alışırsınız.

@eymensen G610 modelinin sorunları olduğunu pek okumadım açıkçası. Her modelin ayıplısı ve kusurlusu vardır zaten. Önemli olan ne kadar fazla olduğu. Ben çok fazla rastlamadım. O yüzden öneririm. HyperX Alloy FPS modeli bence G610 modelinden daha kullanışlı bir modeldir. Bütçeniz el veriyorsa Alloy FPS modelini alın bana kalırsa. :)

g610 için sorunlu klavye diyorlar sizce bu sorunlar hala devam etmek midir ne dersiniz ya tasarımını çok beğendim ama karasızım yinede veya hyper x alloy u önerir misiniz
Merhaba, 300 Tl bütçe ile G610 düşünüyorsanız, aynı fiyatta Cooler Master Masterkeys Pro L beyaz led alabilirsiniz.
Cooler Master MasterKeys Pro L Beyaz Aydınlatmalı Mekanik Gaming Klavye - Türkçe
Bu konunun sonunu okumanızı öneririm :)
https://www.technopat.net/sosyal/mesaj/2546751/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı