Mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000

MuaGGy

Kilopat
İlk defa mekanik klavye alacağım. Biraz araştırdım, genelde red ve blue Switch kullanılıyor sanırım. Ama blue Switch çok ses çıkartıyor, bu nedenle red Switch veya buna muadil bir şey önerirseniz sevinirim. Ayrıca bilek desteği de olursa güzel olur.

İlk defa mekanik klavye alacağım. Biraz araştırdım, genelde red ve blue Switch kullanılıyor sanırım. Ama blue Switch çok ses çıkartıyor, bu nedenle red Switch veya buna muadil bir şey önerirseniz sevinirim. Ayrıca bilek desteği de olursa güzel olur.

Attığın klavyeye o para verilmez.

Low profile istiyorsan fnatic streak 65.

Bu modele ben de baktım hocam. Yazılım olmadığını belirtmişler, bu nedenle elemiştim. Gamepower kulaklık kullanıyorum, memnun olduğumdan klavyesine de bakayim demiştim. Attığım klavye çok mu kötü?

Evet, Gamepower, Rampage, Game Booster alınmayacak markalar. Hayret nasıl bozulmamış kulaklığınız.

Low profile istiyorsan fnatic streak 65.

Alınmaz o fiyata, hem arkadaş tam boy istiyor.

Yaklaşık 2 senedir Gamepower Starscream Red Switch modelini kullanıyorum çok memnunum.
Link Amazon.com.tr ben o zaman 450TL ye almıştım şimdi biraz pahalı.

Geri
Yukarı