Mekanik klavye önerisi

Bütçe
500-600 gibi
K568'in 1000 TL olduğuna bakma %40~%50 indirim yapılıyor.

4-5 günden de fazla hocam önümüzdeki hafta büyük ihtimal indirimde olur sadece tahmin.
Evet 650TL gibi bir fiyatı vardı sanırım. İndirime girse de o civarda indirim alır mı emin değilim aslında. Bu aralar çoğu şeye zam geldi.

Ayrıca burada yaklaşık 700TL'ye satılıyor:
Değerlendirilebilir.

Bu çok güvenilir bir satıcı olarak gelmiyor. Red Blue ve Green Switch olarak gösterilen ürünlerin fiyatları aynı. Büyük ihtimal sadece Switch takımı klavye hariç.

Güvenli gibi geldi bana şahsen. Sadece garanti işi zor.

Redragon K552 al. Sebebi de o fiyat aralığında pek kaliteli bir klavye yok, Everest, Rampage, Gamepower gibi kalitesiz ürün alıp sorun yaşamaktansa kaliteli ürün al ve sorun yaşama derim :)

Redragon K552 al. Sebebi de o fiyat aralığında pek kaliteli bir klavye yok, Everest, Rampage, Gamepower gibi kalitesiz ürün alıp sorun yaşamaktansa kaliteli ürün al ve sorun yaşama derim :)
Aynı şekilde düşünüyorum ama 700 TL vermeden her türlü opsiyonumu görmek için biraz daha araştırayım bir de konu açayım dedim :D

Pardon tam klavye istemiyordunuz.
gönderdiğiniz magic refiner mk22 değil mi, %60 klavye zaten ?

Bu ürünü önerdim, fakat geri sildim.
Bayağı iyi indirime girdi.
Şuan kullandığım klavye bloody b318 diye bir klavye, aldığıma pişmanım ve sevmememin sebeplerinden biri de büyüklüğü. Bu sefer aynı hatayı yapmak istemediğimden olabildiğince küçük bir şey istiyorum ;)

Geri
Yukarı