Mekanik Klavye Önerisi

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Everest markasının 20 TL'lik kırmızı tuşlu klavyesinden sonra beklentilerim düşük fakat bütçem iyi bir durumda, sizlere soruyorum.
İki tane klavye arasında kaldım. Tabii sizinde önerilerinize açığım.
Hangisini almam gerekiyor? Çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum lâkin o klavye sesine farklı bir hayranlığım var. O yüzden ses de önemli benim için. Teşekkürler şimdiden.

Blue switch bir süre sonra kulak rahatsız etmeye başlayabilir. Eğer bu benim için sıkıntı veya evde birileri varsa onlar için sıkıntı değilse alınabilir. Ben sana FPS oyuncusu olarak Red switch almanı öneririm.

Alternatif olarak CM Masterkeys Pro L modeline de bakabilirsin.

Motospeed gibi Çin malı markalardan kesinlikle uzak durun. Switchleri hissiyatsız ve kalitesiz. Alloy FPS güzel klavye, ancak mavi değil de kırmızı switchi öneririm.

Blue switch bir süre sonra kulak rahatsız etmeye başlayabilir. Eğer bu benim için sıkıntı veya evde birileri varsa onlar için sıkıntı değilse alınabilir. Ben sana FPS oyuncusu olarak Red switch almanı öneririm.

Alternatif olarak CM Masterkeys Pro L modeline de bakabilirsin.
Rahatsız edeceğini sanmıyorum sesin lâkin performans olarak FPS oyunlarında beni bir tik geriye düşürecekse tabi senin dediğini almak & kullanmak daha mantıklı gözüküyor.

Mavi switch biraz daha yazı ağırlıklı. FPS tarzı oyunlar için kırmızı tercih ediliyor. Hissiyatları farklı gerçekten. Bu yüzden alırken açık stantlı olan mağazalardan almakta fayda var.

Motospeed gibi Çin malı markalardan kesinlikle uzak durun. Switchleri hissiyatsız ve kalitesiz. Alloy FPS güzel klavye, ancak mavi değil de kırmızı switchi öneririm.

HyperX Alloy FPS veya CM Masterkeys PRO L varken CK104 alternatif bile olamaz.

Kuzenim 1 senedir kullanıyor. Ben dahi çok uzun süre o klavyeyi kullandım. Ne bir arıza ne bir sıkıntı? Özellikle daha tiz ve tatlı bir sesi var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı