Mekanik klavye onarımı yapan yerler nereleri?

aselav1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Rampage Favory marka mekanik klavyeme önceden kahve dökmüştüm. İçini açıp sildim ve alkol ile temizledim. Başlarda sorun yoktu sonradan bağlantı kopmaları yaşamaya başladım. Bazen gün içinde hiç olmuyor. Günlerce sorunsuz kullanıyorum. Bazen de sürekli bağlantı kopup duruyor. Ve bazı tuşlar çift falan basıyor. Sanırım temassızlık yapıyor. İçini de açtım o kadar ama anlamadım düzelmedi. Bunun onarımını nerede yaptırabilirim? Malum 800 TL olmuş sıfırı ve çöpe atmak istemiyorum.

Tamiri çok zahmetli olacağından kimse uğraşmak istemez. Uğraşıcak adam da 200 lira alır en az, o marka için de hiç değmez o paraları vermeye.

Arkadaşlar selam. Rampage favory marka mekanik klavyeme önceden kahve dökmüştüm. İçini açıp sildim ve alkol ile temizledim. Başlarda sorun yoktu sonradan bağlantı kopmaları yaşamaya başladım. Bazen gün içinde hiç olmuyor. Günlerce sorunsuz kullanıyorum. Bazen de sürekli bağlantı kopup duruyor. Ve bazı tuşlar çift falan basıyor. Sanırım temassızlık yapıyor. İçini de açtım o kadar ama anlamadım düzelmedi. Bunun onarımını nerede yaptırabilirim? Malum 800 TL olmuş sıfırı ve çöpe atmak istemiyorum.

Mecburi alacaksın hocam yeni klavye. Ha 600 lira bir tamire vermek istiyorum dersen sen bilirsin. Bende de markasını hatırlamadığım dandik bir mekanik klavye vardı 0 fiyatı 400 tamir için 300 istediler.

Peki 300-400 e önerebileceğiniz kaliteli klavye var mı ? illa mekanik olması şart değil. rekabetçi oyunlar oynuyorum genellikle.

Geri
Yukarı