Mekanik Klavye tavsiyesi

Ses çıkarıyor, bunu biliyorum da hangisini sevmem lazım, onu bilmiyorum. Esasında 2 tipte olacak kafana göre takılacaksın. Kafa patlatmıyorsa Blue basım hissi bir şekilde veriliyor ise red olsun diyorum bir ileri bir geri yani. Bütçe olarak sınır koymuyorum, 1080p için sistem toplarken de en kaliteli ürünleri almıştım. Yine de sistemin temel yapıtaşı olmadığından makul bir şey olmalı 1-1, 5 bandında.

Tuşlara bastığınızda geribildirim istiyorsanız ama mavi switch istemiyorsanız tek çareniz kahverengi switch aramak onlarında garip bir şekilde nesli tükenmeye başladı zamanında ne güzel G710+ vardı Logitech fişini çekmeseydi... Sizin istediğiniz switch tipine "tactile" deniliyor hocam kahverengi dedim ama başka renklerde de olabiliyor biraz araştırmak şart

Numerik tuşları harici alıp klavyede numerik tuşu olmayanlar var onlara düşünemez miyiz takım bozulacak ama daha uyguna gelecek gibi. Uzun saatler PC başında geçince sağ kolumun sürekli açık kalması dolayısı ile tutulduğu iyiden iyiye hissediyorum.

Numerik tuşları harici alıp klavyede numerik tuşu olmayanlar var onlara düşünemez miyiz takım bozulacak ama daha uyguna gelecek gibi. Uzun saatler PC başında geçince sağ kolumun sürekli açık kalması dolayısı ile tutulduğu iyiden iyiye hissediyorum.
Şöyle bir ürün buldum hocam. Bunun gibi bir ürünün yanına TKL bir klavye alabilirsiniz.

Geri
Yukarı