Mekanik Klavye Yedek Tuş Nereden Alınır?

Aora

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rampage Hydra R7 var elimde blue switch fakat ''S'' tuşunun switche giren yeri ortadan kırılmış yedek tuş nereden bulabilirim? 1 tuş yüzünden klavye gg mi olacak?

Selam, bende de aynı sorun var. Tuşları temizlerken 1 tanesi kayboldu. Klavyem Razer BlackWidow Chroma v2. Sorununu çözebildiysen bana yardımcı olabilir misin?

Arkadaşlar Rampage Hydra R7 var elimde blue switch fakat ''S'' tuşunun switche giren yeri ortadan kırılmış yedek tuş nereden bulabilirim? 1 tuş yüzünden klavye gg mi olacak?
Hayır olmayacak satılıyorsa bilmiyorum. Ben eski klavyemden alıp takmıştım. Sizde böyle bir çözüme gidebilirsiniz eğer varsa.
Selam, bende de aynı sorun var. Tuşları temizlerken 1 tanesi kayboldu. Klavyem Razer BlackWidow Chroma v2. Sorununu çözebildiysen bana yardımcı olabilir misin?
Süpürgenin içine baktınız mı? Benim başıma gelmişti.

Hayır olmayacak satılıyorsa bilmiyorum. Ben eski klavyemden alıp takmıştım. Sizde böyle bir çözüme gidebilirsiniz eğer varsa.

Süpürgenin içine baktınız mı? Benim başıma gelmişti.
Evet her yere baktım, kaybolduğuna kesin eminim. Çok rahatsız ediyor. Eğer bulamazsam virgül tuşu ile değiştireceğim. Yapabileceğimin en iyisi bu olur.

Nette var switch bakabilirsin. Outemu olandan aldım ben 6 tane mavi switch. Redragon k555-1 indrah için lakin bendeki klavyenin switchleri sökülüyormu yoksa lehimlimi bilmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı