Mekanik Oyuncu klavyesi önerisi

yakanbati26

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhabalar. Mekanik oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum. Bazı konulara baktım kimisi bütçemi aşıyor kimisi ise bana uygun değil. Aradığım tam mekanik bir oyuncu klavyesi varsa ledli olsun. Bütçem 250-300 TL arası. Umarım yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Klavye alırken Razer'a ve Steelseries'e yönelmenizi de pek tavsiye etmiyorum çünkü f/p oranı düşük. Corsair K70 alabileceğiniz en kaliteli mekanik klavyelerdendir. Amazon.com üzerinden bakın. Corsair Strafe modeline de bakabilirsiniz. Kaliteden hiç ödün vermek istemiyorsanız da Das Keyboard markasının ürünlerine bakabilirsiniz.

Corsair bütçemi aştı Das Keyboardı ilk defa duydum 4c ultimate yada 4c professional alabilirim. Cidden iyiler mi, fiyat performansa yakışıyor mu.

Everest'in ürünlerini sevmiyoruz. Çabuk bozuluyor. Das Keyboard pek yaygın bir marka olarak bilinmese de en iyi mekanik klavyeleri yaptığı söyleniyor. Cherry MX kullanılan modellerinden bakmanızı tavsiye ederim. Greetech diye bir switch kullanılan modeli de var.

İlginiz için teşekkürler. Para biriktirmeye başlayacağım. K70 alacağım sanırsam çok teşekkürler.

Bloody b254 4 tuş mekanik olduğu için pek istemedim. Yine de ilgin için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı