Mekanik uçlu kalem önerisi

Kaisey

Centipat

Bu kalemi almayı düşünüyordum, fakat artık o kadar çok paslanması ve pasın eline geçmesi şikayetlerini okudum ki, kalemden soğudum. Elim terliyor, evet. Bu sebeple bende de aynı problem kısa sürede oluşur. Bunu önlemenin bir yolu yoksa 400 500 TL bandında başka bir kalem önerisi istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu kalemi almayı düşünüyordum, fakat artık o kadar çok paslanması ve pasın eline geçmesi şikayetlerini okudum ki, kalemden soğudum. Elim terliyor, evet. Bu sebeple bende de aynı problem kısa sürede oluşur. Bunu önlemenin bir yolu yoksa 400 500 TL bandında başka bir kalem önerisi istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Mekanik kalemlerde fazla ayrım yapmanızı tavsiye etmem, öncelikle gönderdiğiniz ürüne gerçekten ihtiyacınız var mı onu düşünelim.

Mekanik kalemlerde fazla ayrım yapmanızı tavsiye etmem, öncelikle gönderdiğiniz ürüne gerçekten ihtiyacınız var mı onu düşünelim.
Hobi olarak kara kalem çiziyorum, üniversitede de çoğunlukla not alacağım. Şuan da not alıyorum, soru çözüyorum. Uzun ömürlü olmasını istiyorum. Rotring Tikky kullanıyordum, tutma yerleri eridi. Bazen insan kendine ait premium hissettiren ürünler istiyor.

Rotring 500 kullanıyorum çok memnunum. Bir süre sonra boya atması görülebilir belki bende yaklaşık olarak 6-7 aydır var daha problem yok. Daha pahalı olarak Rapid Pro veya 600'e bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı