Mekanikten membrana geçilir mi?

Yani evet, bazı ürünleri güzel ama çoğusu tıraş.

Güzel klavye hocam makro olayını bende kullanmadım BWV3 de.

Yay sesi var evet, ama çok az ben duymuyorum ama space tuşunda çok bariz var. Ve 600 TL'ye bedava aldım sanırsam şu an ikinci elleri 1K+. Razer'i Gamepower ile aynı kefeye koymak saçmalık zaten birisi 1000-2000 TL birisi 400 TL hocam. Ne kadar ekmek o kadar köfte sözü geçerlidir.
Valla zamanında itopyada çok güzel razer indirimleri vardı keşke devam etse Blackwidow V3 + Seireni 1100 Tlye üzerine 3 tane Deathadder v2yi tanesi 250 den aldığımı bilirim.

Vallahi zamanında İtopya'da çok güzel Razer indirimleri vardı keşke devam etse Black Widow V3 + Seiren'i 1100 TL'ye üzerine 3 tane DeathAdder v2'yi tanesi 250'den aldığımı bilirim.

Ben DAV2'yi 450'ye aldım. Şu anki piyasaya göre güzel fiyat hocam Razer'in kendi sitesinde $70 yani 1200 TL ki bunun vergisi var. Razer Support çok iyi bu arada adamla sohbet ettik bayağı dinleri falan konuştuk aşırı iyi ya. Müşteri memnuniyeti, hikayesi, kalitesi. Sırf bu yüzden alınır.

Ben dav2'yi 450'ye aldım. Şu anki piyasaya göre güzel fiyat hocam Razer'in kendi sitesinde $70 yani 1200 TL ki bunun vergisi var. Razer Support çok iyi bu arada adamla sohbet ettik bayağı dinleri falan konuştuk aşırı iyi ya. Müşteri memnuniyeti, hikayesi, kalitesi. Sırf bu yüzden alınır.

Razer kaliteli ya.

Zamanında 50 - 100 TL almışlar galiba nasıl bu fiyatlara satıyorlar şaşırtıcı.

Razer supporta soruyorum, $50 falan diyor ürüne İtopya'da 400 TL. Çok değişik, İtopya düşük kar payı ile satsa bile çok değişik. Bu arada Razer flash bellek var mı? TR veya yabancı ülkeden alabilirim fark etmez.

Razer kaliteli ya.
Ne yönde karar verdiniz?

Razer supporta soruyorum, $50 falan diyor ürüne İtopya'da 400 TL. Çok değişik, İtopya düşük kar payı ile satsa bile çok değişik. Bu arada Razer flash bellek var mı? TR veya yabancı ülkeden alabilirim fark etmez.

Ne yönde karar verdiniz?

1-2 ay kadar daha bu klavyeyi kullanıp sonrasında Razer Cynosa Lite'ya da V2 almayı düşünüyorum.

Ne yönde karar verdiniz?
Şeyini görmüştüm klavyelerin yanında anahtarlık veriyolardı önceden.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı