Memeler ve Göğüsler: Erkekler, Dişilerin Memelerini Neden Sever?

Ülkemizde cinsel eğitim namına bir şey olmadığı için saçma yorumunuzu hiç garipsemedim. Bilimsel başlık altında değerlendirilen bir insan uzvunu bile tabu olarak görüyorsanız birazcık kendinizi geliştirin derim.
“Aç oğlum pipini göster.” diyenlerin ve böyle eğitilen çocukların olduğu, kızların ayak bileği gözüküyor diye namussuz sıfatı takanların olduğu bir ülkede bilimsel konular açtığınızda sonuç bu oluyor. Bu zihniyet hiçbir zaman iflah olmaz.

“Aç oğlum pipini göster.” diyenlerin ve böyle eğitilen çocukların olduğu, kızların ayak bileği gözüküyor diye namussuz sıfatı takanların olduğu bir ülkede bilimsel konular açtığınızda sonuç bu oluyor. Bu zihniyet hiçbir zaman iflah olmaz.
Son cümle hariç katılıyorum. Yeni nesil tabuları yıkmaya başlıyor umarım ileride böyle saçma sorunlar ve yorumlar meydana gelmez.

Şimdi bu konunun açılma sebebi neydi ki :D
Vakit fazla yaşadığımız şeylerin bilimsel nedenini öğrenelim. Üzümü ye bağını sorma yerine neden olduğunu bilelim diye. Bu arada imzanda ''Varmı imzam?'' kısmında mı'yı ayrı yazınız çok rahatsız oldum ben şahsen. :D

Şimdi bu konunun açılma sebebi neydi ki :D
Bilgilendirme.
Vakit fazla yaşadığımız şeylerin bilimsel nedenini öğrenelim. Üzümü ye bağını sorma yerine neden olduğunu bilelim diye. Bu arada imzanda ''Varmı imzam?'' kısmında mı'yı ayrı yazınız çok rahatsız oldum ben şahsen. :D
Kaliteli yorum.
Kaliteli tespit.

Tamamen beynin hilesi diye düşünüyorum. Çünkü görülebilir, lakin elbise ile gizlenen bir yer beynimiz için ilgi çekicidir. Örneğin ben bacaklara odaklanıyorum, göğüse pek önem vermiyorum. Herkesin zevki farklıdır, ancak genel olarak meme daha ön plana çıkar.
Bu arada meme ve göğüs çok farklıdır. Göğüs, aslında kafes bölgesidir. Meme ise bir organdır, ikisini aynı yerde tutmak pek mantıklı olmaz.

Bu arada kızlar, erkeklerin güzel/kötü memeleri, vücutları, fizikleri hakkında yorum yaparken ve seksi bulurken bizim onların ki hakkında yorum yapmamız neden bazılarını rahatsız ediyor, anlayamadım.

Siz tabularınıza tekme falan atın, anca yıkılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı