Memory Management hatası

Zeta Zi

Kilopat
Merhaba yaklaşık 1 senedir bu sorunu yaşıyorum. RAM değiştirdim, anakart, işlemci, harddisk değiştirdim, ekran kartı ve PSU dışında her şeyi değiştirdim ve bu sorun tekrar başladı. Daha önce yaşadığım bu sorundan dolayı sistemi değiştirmemi söylediler ben de öyle yaptım 1 ay önce işlemci anakart değiştrdim sorunsuz oynuyordum ve bugün yine GTA'ya girerken mavi ekran yedim. Minidump dosyalarını altta verdim, ayrıca bellek testlerini de yaptım hata çıkmadı.
FLTGMR.SYS NTOSKRNL.EXE sorun ve kimse çözemedi, ben dahil sistem bir yerden sonra çöküp format gerektiriyor, şu an sadece mavi ekran kısmındayım tamamen çökmedi, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Vanguard kaldırın.

2) Memtest86 testi uygulayın. Testi uygulamayı bilmiyorsanız aşağıdaki rehberi izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1) Vanguard kaldırın.

2) Memtest86 testi uygulayın. Testi uygulamayı bilmiyorsanız aşağıdaki rehberi izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum yazdıklarımı okuduysan bellek testlerini yaptım hatta RAM değiştirdim sorun ondan kaynaklı değil.
Gerçekten yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 senedir bu sorunu yaşıyorum. RAM değiştirdim, anakart, işlemci, HDD değiştirdim, ekran kartı ve PSU dışında her şeyi değiştirdim ve bu sorun tekrar başladı. Daha önce yaşadığım bu sorundan dolayı sistemi değiştirmemi söylediler. Ben de öyle yaptım. 1 ay önce işlemci anakart değiştirdim. Sorunsuz oynuyordum ve bugün yine GTA'ya girerken mavi ekran yedim. Minidump dosyalarını altta verdim, ayrıca bellek testlerini de yaptım hata çıkmadı.

FLTGMR.SYS NTOSKRNL.EXE sorun ve kimse çözemedi, ben dahil sistem bir yerden sonra çöküp format gerektiriyor. Şu an sadece mavi ekran kısmındayım tamamen çökmedi, ne yapmalıyım?

ASUS GTX950.
Kingston KVR1333D3N9/4G 4x2 1333MHz.
i5 4460.
WD Blue 500GB.
Gigabyte H81-M S2PV.
TX powermax 400W PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı