MEMORY MANAGEMENT mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

FurkanKx

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Son zamanlarda sık sık mavi ekran hatası almaya başladım ve nedenini tam olarak bilmiyorum. Mavi ekran bölümünde MEMORY MANAGEMENT yazıyor. Sanırım sorun RAM kaynaklı ancak yine de tam emin olamıyorum. CCleaner ile analiz edip temizledikten sonra sorun çözülmüş gibi oluyor ancak çözülmüyor. Bazen bilgisayarı açarken bazen kapatırken bazen de bir anda mavi ekran hatası alabiliyorum. Ne yapmam gerekiyor sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Dump.png

dfgdsgdfsgdfgd.png

O dosyaları bizimle paylaşın. Rehber aşağıda.

O dosyaları bizimle paylaşın. Rehber aşağıda.
bu konuyu paylaştıktan sonra c cleaner ile tarattım şuan dump dosyası yok gözüküyo ancak eminim bir süre sonra gelecektir

CCleaner kapatın. Yoksa minidump dosyalarınız silinir. Kısır bir döngüye girersiniz bu yüzden.
Kapadım ve şuan dosya için beklemekten başka çarem yok malesef. Ayrıca şunu da belirteyim Ram taraması da yaptım bir sorun çıkmadı. Bu arada ilginiz için teşekkür ederim

CCleaner kapatın. Yoksa minidump dosyalarınız silinir. Kısır bir döngüye girersiniz bu yüzden.
CCleanerın Minidump silmesi çok komik bence. İlla gerekli dosyaları da silip şov yapacaklar. Düşüncem bu benim.

200kb alan kazandınız tebrikler.

Gerçi bir yandan onlara kızmak da doğru olmaz sonuçta gereksiz sayılabilecek bir dosya.

1) MSI Afterburner kaldırın.

2) Memtest86 testi uygulayın. Rehber anlatım aşağıda mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şuan test aşamasında. Bittiğinde sonuçları bildiririm

IMG_9730.JPGIMG_9731.JPG

Sonuçlar bu şekilde açıkçası bu kadar hata beklemiyordum. Tam olarak ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı