Çözüldü "Memory Management" mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Filiz özdemir

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, önceki gün 2 kez kısa aralıklarla mavi ekran hatasıyla bilgisayar kendini yeniden başlattı. Ekranda "Memory Management" yazıyordu. Videonuza denk geldim, minidump klasörüne gittim ancak klasör boş. Ne yapmalıyım bilemiyorum. Yönlendirir misiniz beni? Bilgim olmayan konular bunlar. Teşekkürler

Çözüm
Kişinin yukarıda bahsettiğim gibi disk sağlığı %30 civarlarına indiği için diskin değiştirilmesi tavsiye edildi. Memtest uygulanmadı dosya indirmede bile disk kabul etmediği için dosyayı aciliyeti bildirildi. Windows imaj indirilip belleğe yazılmasını yapılıp disk değişimi sonrası kontrolleri sağlayacağız.
Kişinin yukarıda bahsettiğim gibi disk sağlığı %30 civarlarına indiği için diskin değiştirilmesi tavsiye edildi. Memtest uygulanmadı dosya indirmede bile disk kabul etmediği için dosyayı aciliyeti bildirildi. Windows imaj indirilip belleğe yazılmasını yapılıp disk değişimi sonrası kontrolleri sağlayacağız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı