Memory Management Mavi Ekran Hatası

vusalaliyev

Hectopat
Yer
Azerbaycan, Baku
Selamlar. Bu PC'yi 1 yıldır kullanıyorum.Hiçbir mavi ekran hatası ve saire olmadı, bu sabaha kadar. PC'yi açtım oyunun ortasında tak kapandı mavi ekran aşağıda Memory Management diye bir şey yazıyordu. RAM'den şüphelendim dedi yandı mı lan acaba, baktım yerinde çalışıyor dedim herhalde önemsiz bir şey geçtim. Gece yine oyundayım tak yine mavi ekran yine aynı hata, PC'yi açtım Yahya bey welcome'da yine aynı hata. Açtım tekrar bu sefer vermedi. Bu hata ne RAM'lerimde mi sorun var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memtest86 testi yapar mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz geç yazıyorum. Kusura bakmayın. Testi yapmış bulunmaktayım. Bana 0 error olduğunu söyledi. Buraya atmam gereken bir dosya var mı?
Windows'dan dolayı olabilir mi bu hata? Windows 8.1 kullanmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı