MEMORY_MANAGEMENT hatası

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
Dostlar dün gece Chrome'da video izlerken hiç beklenmedik bir anda bir anda bilgisayarım mavi ekran hatası verdi. Mavi ekranda MEMORY_MANAGEMENT hatası olduğu yazıyordu. Windows'un kendi RAM testini ve Memtest86 ile başarılı bir şekilde testleri yaptım. İkisinde de herhangi bir hata çıkmadı. Mini dump dosyama buradan ulaşabilirsiniz: 110820-16109-01.rar dosyasını indir - download. Memtest86'nın sonucunu ekte vereceğim. Sizce bu hatanın kaynağı nedir?

Dosya Ekleri

• 20201108_073848.jpg
    20201108_073848.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 37
Rehberi uygulayın.

Hamdrv.sys bu nedir çözemedim. Tahminimce Hamachi ile ilgili.
Hamachi diye bir yazılım varsa kaldırın.

Battleye yazılımını kaldırın veya güncelleyin. (Direk kaldırın)

BIOS sürümünüz zaten güncel.

Memtest86'dan anlamıyorum ama bir hata yok gibi.

Son düzenleme:
Dediklerimi dener misiniz?
Sonuç ne?
Hocam battle eye yi guncelledim hamachiyle nasil bir baglanti kurdunuz orayı anlamadim arkadaşlarımdada var hiçbir problemleri yok. Dün veya önceki gün tekrar mavi ekran hatası aldım. Attıgınız konuyu uygulayamadım zaman bulamamıştım bu gün yapacağım.

BattlEye'yi tamamen kaldırın.
Hamachi yüklü mü? Yüklü ise kaldırın rebneri uygulayın ve sonuçları bana bildirin.

Hocam ben rehberi uyguladım battle eye ile hamachiyi kaldırıp tekrar yükledim. Şu anlık bir sıkıntı yok tekrar mavi ekran hatası alırsam buraya yazacağım. Battle eye ile hamachiyi kaldırın derken kaldırıp tekrar yükleyin olarak söylediğinizi varsayıyorum. Burada hamachi ve battle eye ile ilgili problem ne açık olarak yazarsanız daha iyi olur. Sonuç olarak ikisinide sıklıkla kullanıyorum. Eğer demek istediğiniz kaldırıp birdaha yüklememekse bu problemi çözmüş olmayız sonuçta.

Geri
Yukarı