MEMORY_MANAGEMENT mavi ekran hatasının sebebi nedir?

Line

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarda ilk önce Windows 11 vardı ve Valorant'a Steam'e girdiğimde mavi ekran verip kendini yeniden başlatıyordu. Bilgisayarı kullanamaz hale gelmiştim ve sıfırlama karar verdim fakat sıfırlamama rağmen yine aynı programları açınca yine mavi ekran veriyordu. 3-4 kere sıfırladım ve bir şey değişmedi. Ben de en sonunda format attım ve Windows 10 yaptım ama değişen bir şey olmadı, yine hata veriyordu. Y
Aklaşık 3 kerede format attım, şimdi yine veriyor. Ben de BlueScreenView programını yükleyerek sorunun kaynağını bulmaya çalıştım ve çıkan sonuç eklediğim resimde, bir de sorunun adresi:
ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe+295F59 fffff800'2D800000 fffff800'2E846000 0x01046000 0x464f5428 19.05.2007 22:46:48 microsoft® windows® operating System NT kernel & System 10.0.19041.3930 (winbuild.160101.0800) Microsoft Corporation C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe
Ne yapmam gerekiyor, neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

BlueScreenView  -  C__Windows_Minidump 10.01.2024 14_16_12.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2 RAM'i de test bitimine kadar bekleyerek test et. 1 saat civarı sürüyor test, RAM 8 GB olduğu için. 5 dakika bakarak bir şey anlaşılmaz.

Hocam şimdi Valorant'ı açtım ve bir şey olmadı sorun çıkarsa dediğiniz gibi ikisini de 1 saat test ederim 5 dakika test etmemin sebebi ise her test edişimde hep 2.dakikada alıyordum hatayı o yüzden yardımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. =)

2 RAM'i de test bitimine kadar bekleyerek test et. 1 saat civarı sürüyor test, RAM 8 GB olduğu için. 5 dakika bakarak bir şey anlaşılmaz.

Hocam şimdi de mavi ekran vermiyor fakat oyundan atıyor RAM'dan kaynaklı olabilir mi yoksa başka bir şeyden mi yardımın için teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Hocam şimdi Valorant'ı açtım ve bir şey olmadı sorun çıkarsa dediğiniz gibi ikisini de 1 saat test ederim 5 dakika test etmemin sebebi ise her test edişimde hep 2.dakikada alıyordum hatayı o yüzden yardımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. =)

Hocam şimdi de mavi ekran vermiyor fakat oyundan atıyor RAM'dan kaynaklı olabilir mi yoksa başka bir şeyden mi yardımın için teşekkür ediyorum.

Şöyle yap, 1 RAM'i çıkar gir oyuna bak. Eğer atarsa diğerini takıp onunla dene.

Geri
Yukarı