Çözüldü Memtest 86 testi nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu rehberlerden faydalanabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar RAM'larımla alakalı şüphelerim var. Testi nasıl yapabilirim?

Ayrıca bilgisayarınızda sorun yok. Rahat olmalısınız.
Bu rehberlerden faydalanabilirsiniz:

Arkadaşlar RAM'larımla alakalı şüphelerim var. Testi nasıl yapabilirim?

Ayrıca bilgisayarınızda sorun yok. Rahat olmalısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Memtest'i nereden indireceğim onu bulamıyorum link atarmısıız bir de USB kaç GB olması gerek benim 8 attığınız videonun linkinde var biliyorum Memtest fakat oradan indiremedim.
@Polorchen

Bunu indirin

İmage USB Exe'yi çalıştırın

Listeden USB'nizi seçin.

Daha sonra altta browse butonunun solunda Memtest 86. ISO seçili değilse kloserdeki Memtest 86'yı seçin

write basın.

Gelen uyarılarada evet deyin bitmesini bekleyin

Daha sonra BIOS'tan USB nizi seçip başlatın ve RAM boyutuna göre süre uzayacak bitene kadar bekleyin sonuçlar fotosunu çekebilirsiniz.

Bunu indirin.

İmage USB Exe'yi çalıştırın.

Listeden USB'nizi seçin.

Daha sonra altta browse butonunun solunda Memtest 86. ISO seçili değilse kloserdeki Memtest 86'yı seçin.

Write basın.

Gelen uyarılarada evet deyin bitmesini bekleyin.

Daha sonra BIOS'tan USB nizi seçip başlatın ve RAM boyutuna göre süre uzayacak bitene kadar bekleyin sonuçlar fotosunu çekebilirsiniz.

BIOS'tan USB nasıl seçeceğim hocam F10AMI basacağım açılırken sistemim UEFI yeni nesil deyimde bir de net sonuç verir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı