Memurların çalışma saati 6 buçuğa düşüyor

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Memurlara bu kadar kıymet verilirken özel sektörde patronlar millete köle muamelesi yapıyor. İstanbul gibi yerde bile 12 saat çalıştırıp asgari ücretin biraz üstüne veriyorlar ve geçim imkansız hale geliyor. Yazık cidden.

İmkanım olsa memurların bir çoğunu işten kovardım. Gereksiz bir fazlalık var ve halka fazladan vergi yükümlülüğü getiriyor.
Bana işçilerin 12 saat çalışıp memur maaşının yarısını alması koyuyor.

İmkanım olsa memurların bir çoğunu işten kovardım. Gereksiz bir fazlalık var ve halka fazladan vergi yükümlülüğü getiriyor.
Ya sanki vergilerin hepsi gerçekten hak ettiği yere gidiyor da tek yük memur maaşı. 1 kişi maaş alsa 4 kişiye bakıyor bundan daha güzel ne var sen de memur ol sen de maaşını al. Sanki vergilerin nerelere harcandığını bilmiyoruz.

Memurlar arasında o kadar gereksiz insanlar var ki, aldıkları paranın hakkını verecek kadar çalışacak bir kişi koysalar şimdi beş kişinin yaptığı işi yapar. Düşmemesi gerektiğini düşünüyorum. 🙂

İmkanım olsa çoğunu işten çıkarırdım.

Memurlara bu kadar kıymet verilirken özel sektörde patronlar millete köle muamelesi yapıyor. İstanbul gibi yerde bile 12 saat çalıştırıp asgari ücretin biraz üstüne veriyorlar ve geçim imkansız hale geliyor. Yazık cidden.
Asgari ücretin biraz üstünde verip nerdeyse bütün gününü senden alıyorlar. Birde üstüne zorunlu mesai diye bir şey var😔

Asgari ücretin biraz üstünde verip nerdeyse bütün gününü senden alıyorlar. Birde üstüne zorunlu mesai diye bir şey var😔
Asgari ücret memur maaşının yarısı üstüne hepsi de 8 saatten az çalışıyor bütün günleri boş oturmakla geçiyor.

Geri
Yukarı