Mental sağlığım iyi değil

Yalvardığım falan yok bilader psikolojik olarak öyle oluyor kendimi seviyorum zaten ama o işler öyle yürümüyor eziklik kavramı da yanlış kendini aşağılatmıyacaksın kızlara bakmayan ezik olmuyor öyle keşke dediklerin düzgün olsa
Anlaşamıyoruz, hala anlamıyorsun...

Asosyal, yalnız birisi misin? İnsanlarla gerçekte hiç konuşur, sohbet eder misin?

Anlaşamıyoruz, hala anlamıyorsun...

Asosyal, yalnız birisi misin? İnsanlarla gerçekte hiç konuşur, sohbet eder misin?
İstesem ederim ama fazla etmem ayrıca her mesaja kahkaha atmak seni daha üst yapmıyor kahkaha emojisi atınca kendini mi tatmin ediyorsun adam akıllı mesaj yaz attığım her mesaja kahkaha atman bundan da beter.

her mesaja kahkaha atmak seni daha üst yapmıyor kahkaha emojisi atınca kendini mi tatmin ediyorsun adam akıllı mesaj yaz attığım her mesaja kahkaha atman bundan da beter.
Sen forumda ne biçim şeyler yazdığının farkında mısın? Ciddi ciddi gülüyorum buradan yazdıklarına.
1679168702912.png

Her neyse...
Seni benden iyi kim anlayabilir? Bir zamanlar ben de senin gibi saplantılıydım, sürekli kendime katı kurallar koyardım şu yanlış bu yanlış diye... Anlamsızdı, bu bana güç vermiyor tam tersi mariz ediyordu. Senin sıkıntılarının hepsi bu yüzden. Bırak bu saçma sapan içerikleri takip etmeyi.
eziklik kavramı da yanlış kendini aşağılatmıyacaksın kızlara bakmayan ezik olmuyor
Nereden çıkardın bu saçma sapan kavramları? Cinsiyetçilik yapmak, insanları aşağılamak seni güçlü mü yapıyor? Evlat bağışla ama ahlaki ve zihinsel olarak baya zayıfsın. Dediklerin mantığa sığmaz, gerçeklikten uzak. Sen gerçekleri reddetmeyi bırakmadığın sürece hep böyle konular açacaksın...

Yolda yürüken aklıma eskiler veya hüzünlendiren şeyler geliyor. Bazen kendi kendime gülüyorum bazen sinirden delirecek gibi oluyorum kilo vermeye çalışıyorum zar zor vücudum günden güne ölüyor hiçbir şey yapasım gelmiyor. Her gün 2-3 kere malum işi yapıyorum ramazan geliyor bazen aklıma kafama silah dayayıp tetiği çekiyormuşum görüntüleri geliyor. Kendime takıntılıyım boy kilo saç vs her teneffüs tuvalete saçlarıma bakmaya gidiyorum aklıma 1 ton düşünce geliyor kafayı sıyırdım resmen.
Zorbalıkla mı ilgili?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı