Mental sağlığım çok kötü

Kızları boş ver kadar saçma bir kelime yok şu hayatta. Bir erkeğin başının okşanmasını ve sevilmesini istemesi veya cinsel isteklerini gidermeyi istemesi için kadınlara ihtiyacı vardır. Saçma sapan konuşmayın.

Yaşınız kaç? 15-16 yaşlarındaysanız henüz ilişki işlerini çok dert etmenize gerek yok, zaten anlayacaksınız saçma olduğunu bu yaşlarda yaşanan ilişkilerin. Sizi anlamayan birisi yoktur, siz sizi dinleyecek doğru kişiyi bulamamışsınızdır.
İlla herkes zina yapmayı seviyor diye bir şey yok. İhtiyaç falan değil ayrıca su mu yemek mi bu?

İlla herkes zina yapmayı seviyor diye bir şey yok. İhtiyaç falan değil ayrıca su mu yemek mi bu?
İhtiyaç olmadığını belirttim, sadece belli zamanlarda istek doğuyor dedim. Aynı zamanda bir insanın cinsel isteklerinin olması çok normal ve doğal bir şey, bunu dinle bağdaştırmayın. İki tarafın da gönlü varsa problem yoktur.

İhtiyaç olmadığını belirttim, sadece belli zamanlarda istek doğuyor dedim. Aynı zamanda bir insanın cinsel isteklerinin olması çok normal ve doğal bir şey, bunu dinle bağdaştırmayın. İki tarafın da gönlü varsa problem yoktur.
Sana göre olmayabilir ama dinimizde bunlar yasak. Hem ben ilerde çocuklarımın eşi olacak kadının her önüne gelenle gönül eğlendirmesini istemem sen istiyosan da saygı duyarım ama.

Sana göre olmayabilir ama dinimizde bunlar yasak. Hem ben ilerde çocuklarımın eşi olacak kadının her önüne gelenle gönül eğlendirmesini istemem sen istiyosan da saygı duyarım ama.
Dinimizde bunların yasak olduğunu biliyorum, bana burada din adamlığı yapma "RobloxOyuncusu". Aynı zamanda cinsel istek olabilir dedim, gitsin kızla ilişkiye girsin demedim. Dinimizce yasak olabilir, yapan cezasını kendisi çeker burada sana laf söz söylemek de düşmez. Aynı zamanda her önüne gelenle gönül eğlendirsin de demedim, cahil cahil yorum yapma.

Tabii ki cinsel ihtiyaç vardır, bu arada yobazlık yapmayı da bırak, harbiden fikri var bilgisi yok.

Hayatı Roblox'tan ibaret sanıyor Thomas Shelby PP'li arkadaş. 😀

Son düzenleme:
Tabii ki cinsel ihtiyaç vardır, bu arada yobazlık yapmayı da bırak, harbiden fikri var bilgisi yok.

Hayatı Roblox'tan ibaret sanıyor Thomas Shelby PP'li arkadaş. 😀
Oyun portal pp'li arkadaş da hayatı sadece kadınların peşinden koşmak sanıyor. Ben yobazlık yapmıyorum kimseye şunu yapma falan demedim sadece kendi dinimde bunun yasak olduğunu müslüman olanların da buna dikkat etmesi gerektiğini söylüyorum eğer sen dinsizsen zaten bunu umursama benim yazdıklarıma takılmana gerek yok. Bir de zevkler ihtiyaç değildir ikisi farklı şeyler sevgilisi olmadan da yaşayabilir bir insan.

Red edilmek eğer mental olarak kötü bir şey ise benim mentalim kalmamıştır. Ben üzüntümü spor ile atıyorum, sen de öyle yap.

Oyun portal pp'li arkadaş da hayatı sadece kadınların peşinden koşmak sanıyor. Ben yobazlık yapmıyorum kimseye şunu yapma falan demedim sadece kendi dinimde bunun yasak olduğunu müslüman olanların da buna dikkat etmesi gerektiğini söylüyorum eğer sen dinsizsen zaten bunu umursama benim yazdıklarıma takılmana gerek yok. Bir de zevkler ihtiyaç değildir ikisi farklı şeyler sevgilisi olmadan da yaşayabilir bir insan.
Haklısınız hocam. Cinsellik iyi bir şey değil. Şuan cinsellikten kaçabildiğim kadar kaçıyorum çünkü bu bir bağımlığa dönüşüyor.

Geri
Yukarı