Mercedes-Benz W124 kasa nasıldır?

Vito S

Hectopat
Makaleler
5
Evet, sorum başlıkta. Eğer bir 10 yıl sonra temizini bulursam alacağım seni W124.

1639328863812.png

Evet, sorum başlıkta. Eğer bir 10 yıl sonra temizini bulursam alacağım seni W124.

Eki Görüntüle 1240365

Çok keyifli araba kaç tane ilanına gittim denedim çoğu temiz değildi kasası sağlam olan motoru sıkıntılı kasası kötü olanında motoru sağlam ama içi dışı tertemiz bir araca denk gelemedim hayalimde var bu araba ama 10 yıl sonra temizi çok çok zor bulunur.

Alınabilir ancak eski ve üst sınıf araba olduğundan bakımlarının asla aksatılmaması, yakıtın düzgün yerden alınması gerekiyor. Ve bu aracı yürütmenin normal bir arabadan daha masraflı olacağını unutmayın. Çok keyifli bir araçtır ancak günü gününe bakımlarını yaptırabilecek, yakıtsız bırakmayacaksanız alın.

Çok keyifli araba kaç tane ilanına gittim denedim çoğu temiz değildi kasası sağlam olan motoru sıkıntılı kasası kötü olanında motoru sağlam ama içi dışı tertemiz bir araca denk gelemedim hayalimde var bu araba ama 10 yıl sonra temizi çok çok zor bulunur.

Mercedes aynı kasayı yeniden üretse çoğu araçtan daha çok rağbet göreceğine eminim.

Kıymetli üstadım,

Diyeceklerimi yanlış anlamayın lakin günümüzde bile temizini bulmak bir o kadar zor iken siz 10 sene sonrasından bahsediyorsunuz. :)

Kim öle, kim kala... Zamanı gelince inşallah temizinden cebinize uygun olarak W124 sahibi olursunuz. :)

Araca gelirsek, dönemine damga vuran teknoloji ve genel olarak kasa rijitliği ile ön plandaydı. Oldukça güzel, konforlu ve güvenli bir arabadır.

Saygılarımla. 🙌

Kıymetli üstadım,

Diyeceklerimi yanlış anlamayın lakin günümüzde bile temizini bulmak bir o kadar zor iken siz 10 sene sonrasından bahsediyorsunuz. :)

Kim öle, kim kala, zamanı gelince inşallah temizinden cebinize uygun olarak W124 sahibi olursunuz. :)

Araca gelirsek, dönemine damga vuran teknoloji ve genel olarak kasa rijitliği ile ön plandaydı. Oldukça güzel, konforlu ve güvenli bir arabadır.

Saygılarımla. 🙌

Haklısınız hocam. Şu an da bile araçlar berbat olmaya başladı. W124'e aklım yettiğince 3 yıl bindim. W210'a oranla daha bir bağlandım.

Geri
Yukarı