Mercedes E250 cdi 2011-2013 kasa alınır mı?

Serserilerin elinde heder olmamış bir tane bulursanız neden olmasın? Fakat tüm paranız bu ise açacağı masrafa çözüm bulamayıp ilana koymanız muhtemel. 5 yaşını geçmiş bir Bmw veya Mercedes gerek elektronik gerek mekanik sorunlar açmaya başlar. Kısaca paranız var ise bir dakika düşünmeyin alın.

Merhaba. Araba alacağım 1.400.000 TL maksimum bütçem Mercedes E250 cdi almak istiyorum alınır mı? Sanayiyle uğraşır mıyım? Başka araba önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Merhaba.
Söz konusu araç 12-13 yaşında ve dizel olacağı için önermeyeceğim.
Aynı aracın benzinli motorlarına baksanız daha mantıklı olacaktır.
Dizel motorlar her zaman sorunlu oluyor. Temiz ve bakımları yapılmış benzinli motorlar ömürlük oluyor.
Dizel motorların zahmetinden ve rezilliğinden ben çok çektim. Gerek Volvo, gerek Audi gibi markalarla hep uğraştım. Her sene araba değiştirmekten gına geldi.

Serserilerin elinde heder olmamış bir tane bulursanız neden olmasın? Fakat tüm paranız bu ise açacağı masrafa çözüm bulamayıp ilana koymanız muhtemel. 5 yaşını geçmiş bir BMW veya Mercedes gerek elektronik gerek mekanik sorunlar açmaya başlar. Kısaca paranız var ise bir dakika düşünmeyin alın.

Temiz olan bir E250 cdi buldum 156.000 Kilometrede 2 parça boya var alınır mı?

Merhaba.
Söz konusu araç 12-13 yaşında ve dizel olacağı için önermeyeceğim.
Aynı aracın benzinli motorlarına baksanız daha mantıklı olacaktır.
Dizel motorlar her zaman sorunlu oluyor. Temiz ve bakımları yapılmış benzinli motorlar ömürlük oluyor.
Dizel motorların zahmetinden ve rezilliğinden ben çok çektim. Gerek Volvo, gerek Audi gibi markalarla hep uğraştım. Her sene araba değiştirmekten gına geldi.

Dizel beni üzer diyorsunuz yani önerebileceğiniz araba var mı peki.

Motor ve mekanik kontrolleri güzelce sağlandıktan sonra neden alınmasın?
Motor ve mekanik kontrollerinden kastım ekspertize gidip aracı performans testine sokmak değil.

Dizel beni üzer diyorsunuz yani önerebileceğiniz araba var mı peki.

Bütçe verebilir misiniz?

Motor ve mekanik kontrolleri güzelce sağlandıktan sonra neden alınmasın?
Motor ve mekanik kontrollerinden kastım ekspertize gidip aracı performans testine sokmak değil.

Bütçe verebilir misiniz?

Motoru iyi durumda gibi sadece boya var tramer değişen yok kilometrede düşük sayılır maksimum bütçem 1.400.000 TL.

Motoru iyi durumda gibi sadece boya var tramer değişen yok kilometrede düşük sayılır maksimum bütçem 1.400.000 TL.
Keşke her köşeden çıkarken yanlamasalar da gönül rahatlığıyla alın desem. Şimdi derim alın diye yarın araba enjektör arızası verir. Gel de çık işin içinden şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı