Mernis üzerinden tehdit eden 10 yaşındaki kız

İster en iyi panel olsun adresini ifşalamaktan başka bir şey yapamaz. T.C. kimlikle bile en fazla e-Okul'una girebilir eğer notlarını paylaşmayı seven biriysen iyi bir şey.

Hocam ciddi manada rahatsızlık verebilir basit gibi duruyor fakat tüm sülalenizin telefon numaralarının +18 sitelerde dolaşması sinir hastası eder adamı.

Kapısına dava kağıdı gelsin, o 15 TL'ye keşke cips alsaydim diye zirlayacak. Suç aslında ailelerde bu yaşta veriyorlar sonra millet uğraşıyor. Kesinlikle şikayet edin engelleyip gecmeyin çok türedi bunlar cezalarini almali.

10 yaşında olduğunu nasıl anladınız?

Hocam arkadaşa söylemiş 10 yaşında olduğunu.

Hocam ciddi manada rahatsızlık verebilir basit gibi duruyor fakat tüm sülalenizin telefon numaralarının +18 sitelerde dolaşması sinir hastası eder adamı.

Hocam numaranı değiştir diyor madem buldun bilgilerimi söyle diyorum yetkilide diyor yetkili söylesin diyorum kıt mısın Chrome'dan buldum akşam evine gelecekler dedi kimse gelmedi 😁

Ben anlamadım hiç bu kızı bilgilerin yetkililerde diyor. Söylesin yetkililer diyorum kıt mısın diyor. Bilgilerim onda ama adımı bile yanlış biliyor 😃

1684917556114.png

Hocam arkadaşa söylemiş 10 yaşında olduğunu.

Hocam numaranı değiştir diyor madem buldun bilgilerimi söyle diyorum yetkilide diyor yetkili söylesin diyorum kıt mısın Chrome'dan buldum akşam evine gelecekler dedi kimse gelmedi 😁

Ben anlamadım hiç bu kızı bilgilerin yetkililerde diyor. Söylesin yetkililer diyorum kıt mısın diyor. Bilgilerim onda ama adımı bile yanlış biliyor 😃

Eki Görüntüle 1791138
Polise gidin hocam. Bunlarla uğraşmadıkça daha çok türüyorlar. Ailesine rezil edin kızı ancak öyle akıllanır.

Günümüzün iyi bir şey yaptığını sanan gençleri ne yaparsınız hocam işte. Bence en güzeli Polise veya Siberaya başvurmak olacaktır diye düşünüyorum. O zaman siciline işleyince görürüz.

Günümüzün iyi bir şey yaptığını sanan gençleri ne yaparsınız hocam işte. Bence en güzeli polise veya siberaya başvurmak olacaktır diye düşünüyorum. O zaman siciline işleyince görürüz.

Hocam CİMER'e şikayette bulundum arkadaşım ile. Arkadaşın dayısı polisti bir de ona danıştık.

Hocam kız benim hiçbir bilgime sahip değil yaşadığım yer ismim soyadıma T.C. Kimliğim bir tek Discord hesabıma sahip nasıl oluyor da bilgilerimi bulabileceğini düşünüyor.

Hocam kız benim hiçbir bilgime sahip değil yaşadığım yer ismim soyadıma T.C. Kimliğim bir tek Discord hesabıma sahip nasıl oluyor da bilgilerimi bulabileceğini düşünüyor.

Devletin zamanında verileri (MERNIS Data) olayındaki açıklarından dolayı böyle yapıyorlar. Bunu yaptıklarında kendilerini hacker zannetmeleri veya insanları küçük düşürebileceklerini zannediyorlar ama yaptıkları Polisler tarafından evlerine kadar geldiklerinde aileleri tarafından görüldüğünde işler öyle olmuyor. Gönlünüz rahat olsun hocam.

@Phanzox @Buğra S Hocam polis bunları bulabiliyor mu? İlgilenmez dedikleri için şikayetçi olma demişlerdi böyleleri için. Birde 18 yaş altında şikayetçi olmak için aile imzası gerekir mi?

Engelle gec buyukluk sende kalsin.
Hocam böyle kişiler aileden düzgün eğitim almadığı için sen engellesen başkasına yapar ve hakkı olduğunu zanneder. Topluma zararlı. Arkadaş umarım peşini bırakmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı