Tehdit eden kız vs Luci666

Daha önce birlikte olduğu çocuk kendini asker olarak tanıtmış, asker olmadığı anlaşılınca barın ortasında ağzından yüzünden kan gelene kadar dövülmüş bir çocuktu. Bu yüzden kız, benim alkol tüketmemle beraber, eski sevgilisine benzer bir yapıda olduğumu düşünmesi büyük ihtimal. Hatta bana bir kez, yaz okulu sınavı sonrası sende asker tipi var demişti. Normal bir psikopat değil, mekana geçmeden önce yolda gördüm şans eseri. Hafif bir gülümsemeyle yürüyordu yolda, ciddi söylüyorum sıkıntıları var. Çevremde olan insanlar bu düşünceyle hemfikir. Her ilişkimde, böyle insanlara tutuluyorum bende. Hata bende.
Benim eski hoşlandığım kız da psikopatın tekiydi. "Lisedeyken hiç gamer kız yoktu." dememin üstüne kafede bana "Sen feminist değilsin, eşitlikçi değilsin. Ne kadar gerisin?" diye bağırmıştı. Üstüne sonra ne demek istememi anlamasına rağmen özür dilememişti. Aman aman.

Benim eski hoşlandığım kız da psikopatın tekiydi. "Lisedeyken hiç gamer kız yoktu." dememin üstüne kafede bana "Sen feminist değilsin, eşitlikçi değilsin. Ne kadar gerisin?" diye bağırmıştı. Üstüne sonra ne demek istememi anlamasına rağmen özür dilememişti. Aman aman.
Benzer bir olayı, 2013 yılında We Plus adlı bir barda yaşamıştım. Kızla muhabbetimiz yok, atmışım 6 shot tequila, bana soru soruyor. Dedim az uzak dur, kafam cinayet yeri. Işıklar falan gözüme gözüme vuruyor. Koptum, geliyorum o kafalar. Ne kadar bağnaz ve köylüsün demişti. Sonra o kızı, evine kadar ben bırakmıştım. Yolda yürürken düşmüştü kendileri. Kaldırımı öpmek zorunda kalmıştı. Sonra yakın arkadaş olduk, 2019 itibariyle konuşmuyoruz. Kafaya takmaya değmez, piskopat mı arıyorsun ? Türkiye çok müsait bir ülke maalesef.

Benzer bir olayı, 2013 yılında We Plus adlı bir barda yaşamıştım. Kızla muhabbetimiz yok, atmışım 6 shot tequila, bana soru soruyor. Dedim az uzak dur, kafam cinayet yeri. Işıklar falan gözüme gözüme vuruyor. Koptum, geliyorum o kafalar. Ne kadar bağnaz ve köylüsün demişti. Sonra o kızı, evine kadar ben bırakmıştım. Yolda yürürken düşmüştü kendileri. Kaldırımı öpmek zorunda kalmıştı. Sonra yakın arkadaş olduk, 2019 itibariyle konuşmuyoruz. Kafaya takmaya değmez, piskopat mı arıyorsun ? Türkiye çok müsait bir ülke maalesef.
Hele Muğla'yı gör sen.

Hele Muğla'yı gör sen.
Bende Çanakkale'deyim şu anda. Az çok tahmin edebiliyorum. :)
Zaman ne çabuk geçiyor...
Açtığım konuları görünce fark ettim. Arkadaşlar, açtığım konulara bakmasaydım aklıma bile gelmeyecekti. Kısacası, hayatta her şey geçiyor emin olun. Nefesinizi içinize çektiğiniz zaman, yeşilin kokusunu alabiliyorsunuz mutlu olun lütfen. Hayatta, ölümden başkası yalan. Saygılar, sevgiler...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı