Mert Hoca'nın 70 Günde TYT Matematik Kampı Nasıldır?

MotiPat

Decapat
Öncelikle merhaba. Daha önce bu kampa katılmış olan veya Mert hocayı izleyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. 70 günde TYT matematik kampı yararlı olur mu? Matematikte hangi düzeye çıkarır? Rehber matematiğin 49 günde TYT kampını mı, yoksa Mert hocanın 70 günde TYT kampını mı izlemeliyim? TYT matematiğim çok üst düzeyde değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Daha önce bu kampa katılmış olan veya Mert hocayı izleyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. 70 günde TYT matematik kampı yararlı olur mu? Matematikte hangi düzeye çıkarır? Rehber matematiğin 49 günde TYT kampını mı, yoksa Mert hocanın 70 günde TYT kampını mı izlemeliyim? TYT matematiğim çok üst düzeyde değil.
Rehber Matematik biraz çocuksu geliyor bana ve sık sık işlem hatası yapıyor izlerken sinirleniyorum.

TYT kampını bilmiyorum ama Rehber matematiğin ve Mert hocanın sıfırdan Matematik derslerini izledim ve kitaptan çözdüm Matematiğim şimdi eskiye göre gayet güzel.

Mert Hoca iyidir. Ayt kampı çok daha üst düzeydir. Konuyu anlatır, ortalama zorluk seviyesinde olan kendi kitabindan da çözer, böylece bir kitap sadece dinlerken çözersin, bir de kendin bitirdin mi garanti 25+ net. Geo da varsa 30+ çok rahat.

Rehber matematikle başarılı olacağını düşünen insanlar ilyas hocaya da mantığını öğretiyor derler.

Sana tavsiyem bıyıklı matematikten izle önce eski videolarında klasik sorular çözüyor sonra da YouTube'a üç dört beş yayınları yaz ve matematik konu anlatımlarını izle hem eski hem yeni nesil çözüyor Fatih hoca da

Şiddetle öneriyorum sana bunları

AYT mat içinde sıfırdan başlamak istiyorsan yahya tan izle hem temelden anlatıp hem de mantığı veren daha iyisi yok.

Yani ondan daha basit anlatan yok AYT'yi.

Geri
Yukarı