Mert Hoca'nın 70 Günde TYT Matematik Kampı Nasıldır?

Rehber matematikle başarılı olacağını düşünen insanlar ilyas hocaya da mantığını öğretiyor derler.

Sana tavsiyem bıyıklı matematikten izle önce eski videolarında klasik sorular çözüyor sonra da YouTube'a üç dört beş yayınları yaz ve matematik konu anlatımlarını izle hem eski hem yeni nesil çözüyor Fatih hoca da

Şiddetle öneriyorum sana bunları

AYT mat içinde sıfırdan başlamak istiyorsan yahya tan izle hem temelden anlatıp hem de mantığı veren daha iyisi yok.

Yani ondan daha basit anlatan yok AYT'yi.
Rehber Matematik'e bu kadar laf etme sebebiniz nedir?

Rehber Matematik'e bu kadar laf etme sebebiniz nedir?

Ben ve birkaç arkadaşım da ilk rehber matematik izleyerek TYT'ye başladılar

Çözdüğü sorular çok giriş seviyesinde kalıyor

Sadece o adamı izleyerek sıfırdan belli bir noktaya gelen hiç duymadım

Bir de millete hayal satıyor yok atıyorum mesela bu konu sizin çocuk oyuncağı başaramayacağımız hiçbir şey yok

Falan gerçek sınavda hocanın size bahşettiği şeyler gibi çıkmayınca çok üzülüyorlar.

Ben yazın rehber matematiğin TYT kampını izledim. Günü gününe takip ettim onun çözdüğü soruları önce kendim denedim. Ocak ayına kadar 15 netin üzerine çıkamadım ve AYT kampında onu takip edip tonguç'un fonksiyonuyla üçgen kitabını aldım. Fonksiyonları 1 ayda anlattı ve kitabın soruları da çözümü de o kadar kötüydü ki ben AYT de onun yüzünden geç kaldım (adam Haziran'da AYT bitiriyor). Geometriyi berbat anlatıyor onun yüzünden geometriye küstüm gittim üçgen kitabını sattım. (hiç geometri kitabı cozmedim Max 30 sayfa cozmusumdur. Sonrasında kenan kara ile tanıştım onun geometri konu anlatımını izledim sorulari önce kendim çözdüm ve sınavda 20 soruyu da doğru yaptım). Yani rehber matematikten uzak durun. Zaten günde 5 video atışından belli yani size ne kadar ilgi gösterebilir? Tamamen izlenme amaçlı videolar, yok 9. sınıf yok 10. sınıf banane arkadaş. Aç izle mert hoca, eyüp B, bilge matematik. Benim hocam ilyas hoca, rehber mat, gri koç, Tonguç vs dinleyen patlar demedi demeyin. Tyt mat 40 ayt 38 geldi arkadaşlar Mert hocaya güvenin kitabını alın çözün, boş yaparsa atlayın direkt hiçbir hocaya acımayın.

Cevaplarınız için teşekkürler kafamda bayağı bir fikir oluşturdu. Umarım kafasında benim gibi soru işareti olan arkadaşlar da konuyu görmüş ve bir fikir edinmiştir.

Ben ve birkaç arkadaşım da ilk rehber matematik izleyerek TYT'ye başladılar

Çözdüğü sorular çok giriş seviyesinde kalıyor

Sadece o adamı izleyerek sıfırdan belli bir noktaya gelen hiç duymadım

Bir de millete hayal satıyor yok atıyorum mesela bu konu sizin çocuk oyuncağı başaramayacağımız hiçbir şey yok

Falan gerçek sınavda hocanın size bahşettiği şeyler gibi çıkmayınca çok üzülüyorlar.
Ben yazın rehber matematiğin TYT kampını izledim. Günü gününe takip ettim onun çözdüğü soruları önce kendim denedim. Ocak ayına kadar 15 netin üzerine çıkamadım ve AYT kampında onu takip edip tonguç'un fonksiyonuyla üçgen kitabını aldım. Fonksiyonları 1 ayda anlattı ve kitabın soruları da çözümü de o kadar kötüydü ki ben AYT de onun yüzünden geç kaldım (adam Haziran'da AYT bitiriyor). Geometriyi berbat anlatıyor onun yüzünden geometriye küstüm gittim üçgen kitabını sattım. (hiç geometri kitabı cozmedim Max 30 sayfa cozmusumdur. Sonrasında kenan kara ile tanıştım onun geometri konu anlatımını izledim sorulari önce kendim çözdüm ve sınavda 20 soruyu da doğru yaptım). Yani rehber matematikten uzak durun. Zaten günde 5 video atışından belli yani size ne kadar ilgi gösterebilir? Tamamen izlenme amaçlı videolar, yok 9. sınıf yok 10. sınıf banane arkadaş. Aç izle mert hoca, eyüp B, bilge matematik. Benim hocam ilyas hoca, rehber mat, gri koç, Tonguç vs dinleyen patlar demedi demeyin. Tyt mat 40 ayt 38 geldi arkadaşlar Mert hocaya güvenin kitabını alın çözün, boş yaparsa atlayın direkt hiçbir hocaya acımayın.
Şenol hoca da kamp yapacak onun hakkındaki fikriniz nedir?

Sml hoca hakkındaki düşüncelerinizi de dinlemek isterim.

Bir de benim anlamadığım konu şu: Bu dediklerinize rağmen rehber matematik nasıl bu kadar popüler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mert Hoca, Bilge matematik, Eyüp B, Kenan Kara ve konu anlatımı yapmayan soru çözüm kanallarını takip etmeni tavsiye ederim inan ki piyasadaki tüm kanalları dinledim.

Hocam benim hocamın ayt kimyasını izledim çok başarılı buldum diğer dersleri bilmiyorum ama.

Mert Hoca, Bilge matematik, Eyüp B, Kenan Kara ve konu anlatımı yapmayan soru çözüm kanallarını takip etmeni tavsiye ederim inan ki piyasadaki tüm kanalları dinledim.
Hocam biyoloji ve kimya için hangi kanalları önerirsiniz? Ben bu yıl sınava girdim başarılı da olduğumu düşünüyorum fakat kardeşime yardımcı olmak için araştırma yapıyorum. Ben doping hafıza kullandım fakat hiç beğenmedim tamamen kendi çalışmam ile başardığımı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı