Mesajlara eksi atma tayfası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

326001

Kilopat
Makaleler
4
Öncelikle herkese merhaba. Bundan 2 ay önce bir konu açmıştım. Konu: Konulardaki eksi artı işareti kalksın.
Artık bu eksi tayfası dayanılmaz bir hal almaya başladı. Tek benim için olsa gene kabul edeceğim ama bazı kişiler hariç herkese ısrarla eksi atılıyor. Ekstra olarak fark ettiğim olay ise, ben başka mesaja eksi atınca o eksi hemen 0 yapılıyor. Benim mesajlar -4, -5'i buluyor. Bunun bile sunucusunu açtıklarına eminim ama oralara geçmeyelim, yoksa çıkamayız.
Örneklere geçeyim.
Benim mesajı anladım hadi neyse. Fakat @261538'nın mesajına atılan eksi gerçekten gülünç. Adam bir bilgi veriyor ve -2 alıyor.
Diğer örneğim ise @Bora Dere'den. Çözüm mesajı -1 alıyor. Müthiş.
Arkadaşın oyunu açılmıyor. Açılmadığı için rapor istiyorum ve eksi. (y) Eksi kaldırılsın demeyeceğim çünkü sadece soru tipli konularda var ve gereksiz saçma mesajlara atılıyor. Amacında kullanıldığında gayet güzel bir sistem. Fakat yeteri olgunluğa ulaşamamış kişiler gıcık olduğu kişiye ya da onun mesajını düzelten kişilere gıcık kapıp basıyor eksiyi. Eksiyi kendi bassa gene iyi. Arkadaşlarını da çağırıyor çoğu kişi.
Bu artı eksi sistemine de ifadeler gibi kimin attığını görebileceğimiz bir sistem gelmesi böyle çoluk çocuk hareketlerini engelleyeceğini düşünüyorum. Hem gereksiz yere eksi atanlar da yakalanır ve cezasını çeker.
@Emre C
1618238011759.png
1618238453536.png

1618308842380.png

Kalkmasın. Kendini bilmezler, çok biliyor. Onlar halletsin.
Eksi kaldırılsın demeyeceğim çünkü sadece soru tipli konularda var ve gereksiz saçma mesajlara atılıyor. Amacında kullanıldığında gayet güzel bir sistem. Fakat yeteri olgunluğa ulaşamamış kişiler gıcık olduğu kişiye ya da onun mesajını düzelten kişilere gıcık kapıp basıyor eksiyi. Eksiyi kendi bassa gene iyi. Arkadaşlarını da çağırıyor çoğu kişi.
Bu artı eksi sistemine de ifadeler gibi kimin attığını görebileceğimiz bir sistem gelmesi böyle çoluk çocuk hareketlerini engelleyeceğini düşünüyorum. Hem gereksiz yere eksi atanlar da yakalanır ve cezasını çeker.

Hiç eksi kullanmadım. Tam olarak ne işe yarıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı