MESEM bilişim bölümü nasıldır?

ReynTR

Decapat
Daha fazla  
MESEM geçeceğim ve bilişim bölümünü okumak istiyorum sevdiğim bir bölüm. MESEM'de bilişim bölümüne giden kişiler yardımcı olabilir mi?

Ben değil de bir arkadaşım gidiyor, çeşitli programlar ve yazılım dilleri öğretiyorlar Anadolu lisesinde derslerinde pek başarılı değilsen ve programlamaya ilgin varsa geçebilirsin, tabii ki liseden liseye değişir eğer ki kötü bir liseye geçiceksen tavsiye etmiyorum Tinkercad, Python vs öğretiliyor en önemlisi 9. sınıf değilsen geçmeni de tavsiye etmiyorum çünkü derslerinden kesinlikle çok geride kalacaksın ve arkadaşlarının hepsi programlamanın temeline sahip olacak unutmaki bu programlar basit programlar değil karmaşık ve zorlar.

Ben değil de bir arkadaşım gidiyor, çeşitli programlar ve yazılım dilleri öğretiyorlar Anadolu lisesinde derslerinde pek başarılı değilsen ve programlamaya ilgin varsa geçebilirsin, tabii ki liseden liseye değişir eğer ki kötü bir liseye geçiceksen tavsiye etmiyorum Tinkercad, Python vs öğretiliyor en önemlisi 9. sınıf değilsen geçmeni de tavsiye etmiyorum çünkü derslerinden kesinlikle çok geride kalacaksın ve arkadaşlarının hepsi programlamanın temeline sahip olacak unutmaki bu programlar basit programlar değil karmaşık ve zorlar.

Hocam 9. sınıfım zaten :) ondan dolayı erken bir şekilde çıkayım dedim MESEM'e önceden Arduino UNO ile yaptığın projeler oldu. Programcılığa da meraklı birisiyim.

Geçeceğin lise kötü değilse geçebilirsin dostum tavsiye ederim. Derslerinde başarılar dilerim.

Teşekkürler yanıtlarınız için ama aklımda şöyle bir soru kaldı ben meslek öğreneceğim zaten MESEM'de. Mesleği ne zaman kullanabilirim ne zaman işime yarar veya 4 sene bitincemi bir işe başlıyabilirim.

Teşekkürler yanıtlarınız için ama aklımda şöyle bir soru kaldı ben meslek öğreneceğim zaten MESEM'de. Mesleği ne zaman kullanabilirim ne zaman işime yarar veya 4 sene bitincemi bir işe başlıyabilirim.

Dostum gidip köşede bilgisayar tamircisi olmak istiyorsan evet bunu okuyabilirsin ya da meslek lisesi bitirebilirsin ama programcı olmak istiyorsan lise bittikten sonra hiç değilse bilgisayar Programcılığı bölümünü okursun.

Dostum gidip köşede bilgisayar tamircisi olmak istiyorsan evet bunu okuyabilirsin ya da meslek lisesi bitirebilirsin ama programcı olmak istiyorsan lise bittikten sonra hiç değilse bilgisayar programcılığı bölümünü okursun.

Ağ işletmenliği ve siber güvenlik dalına gideceğim MESEM de.

Ağ işletmenliği ve siber güvenlik dalına gideceğim MESEM de.

Bu dalın Arduino programlamayla ilgisi yok. Siber güvenlik ve ağ sistemlerinde programlama üzerine gidilmez oradaki belgelerle işe gelenleri almıyoruz kendimde bir yazılım şirketinde veri tabanı yönetimi ve script yazıyorum şuan alınmıyor yani.

Dostum gidip köşede bilgisayar tamircisi olmak istiyorsan evet bunu okuyabilirsin ya da meslek lisesi bitirebilirsin ama programcı olmak istiyorsan lise bittikten sonra hiç değilse bilgisayar programcılığı bölümünü okursun.

Hocam peki MESEM'de önerdiğiniz başka bir alan var mı bilişim ile köşede tamirci olacaksak başka bir dal seçelim :D

Bu dalın Arduino programlamayla ilgisi yok.

9. sınıfım zaten MESEM'de onu öğreneceğim. Arduino ile sadece projeler yaptım. Pek bir işimede yaramadı sadece algoritmayı anlamamda yardımcı oldu.

Bu dalın Arduino programlamayla ilgisi yok. Siber güvenlik ve ağ sistemlerinde programlama üzerine gidilmez oradaki belgelerle işe gelenleri almıyoruz kendimde bir yazılım şirketinde veri tabanı yönetimi ve script yazıyorum şu an alınmıyor yani.

Discord vereyim isterseniz oradan konuşalım? apooww ekleyin.

Geri
Yukarı