Meshmixer Destek Nasıl Ayarlanır?

NothingGood

Hectopat
Makaleler
2
Destek ayarlayıp Cura'ya attığım zaman destek yapılarını da dolduruyor. Doldurmasını engellemek için ne yapmalıyım?
@Siyah Martı hocam sizi de çok yorduk ama yardımcı olabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Meshmixer supportu ben kullanmıyorum, kısa süreli uğraşım sonucu temas noktasındaki izlerden ötürü kullanmamaya karar verdim. İnfill miktarını vs. ayarlamak istiyorsan ayrı bir birim olarak oluşturman gerek. Ana objeden sonra support'u ikinci bir obje olarak eklersen ona ait ayarları yapabilirsin, sanırım sorun bu.

Meshmixerın supportları yerine Cura'nın kendi tree supportu bence daha iyi. Zaten noktasal temas yaptığı için düz alanda MM'ın supportları gereksiz kaçar, videoya bakarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Meshmixer supportu ben kullanmıyorum, kısa süreli uğraşım sonucu temas noktasındaki izlerden ötürü kullanmamaya karar verdim. İnfill miktarını vs. ayarlamak istiyorsan ayrı bir birim olarak oluşturman gerek. Ana objeden sonra support'u ikinci bir obje olarak eklersen ona ait ayarları yapabilirsin, sanırım sorun bu.

Meshmixerın supportları yerine Cura'nın kendi tree supportu bence daha iyi. Zaten noktasal temas yaptığı için düz alanda MM'ın supportları gereksiz kaçar, videoya bakarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cura'nın desteklerinde önceden açtığım konu gibi sıkıntı olduğu için bu yolu denemek istiyordum. Bir de ağaç destek olduğu için filamentte verim olur diye düşündüm. Ben şimdilik Cura'da kalayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı