Meslek lisesi bilişim bölümüne gidilmeli mi?

İlgim var fakat ama hocam üniversite için kendimi yormak çok istemiyorum.

Şu an 2 senelik mekatronik okuyorum ve keşke Anadolu yerine meslek okusaymışım diyorum, eğer derslerin iyiyse Anadolu'da kalman daha iyi olur ama dediğim gibi ilgin varsa hiç düşünme.

Şu an 2 senelik mekatronik okuyorum ve keşke Anadolu yerine meslek okusaymışım diyorum, eğer derslerin iyiyse Anadolu'da kalman daha iyi olur ama dediğim gibi ilgin varsa hiç düşünme.
Dersler iyi değil hocam fakat diyelim bilişimden mezun oldum yazılıma ilgim var zaten uğraşıyorumda sıkıntı olan üniversitesi diploması istiyor şirketler genellikle. Meslek lisesi mezununa ne derler ki? :D

Meslek lisesi ve meslek yüksek okulu diplomalarını yırtmış birisi olarak açtığım konu:

Meslek lisesi ve meslek yüksek okulu diplomalarını yırtmış birisi olarak açtığım konu:

Hocam durduk yere depresyona sokacaksınız beni tam da sınav haftası :(

Hocam durduk yere depresyona sokacaksınız beni tam da sınav haftası :(
Evet bende girdim depresyona. Majör depresif bozukluk, psikotik bozukluk, atipik psikoz ve organik olmayan psikoz. Uzun süredir işsizim ve mutsuzum. Kullandığım ilaçların yan etkileri yemin ederim aynen böyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Meslek lisesine gitme. Korsan yazılım kullanan ve gençleri sıra dayağına tabi tutan narsist ve sadist öğretmenlerin içine düşme. Güzel ve hoş bir okula git.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet bende girdim depresyona. Majör depresif bozukluk, psikotik bozukluk, atipik psikoz ve organik olmayan psikoz. Uzun süredir işsizim ve mutsuzum. Kullandığım ilaçların yan etkileri yemin ederim aynen böyle.
Meslek lisesine gitme. Korsan yazılım kullanan ve gençleri sıra dayağına tabii tutan narsist ve sadist öğretmenlerin içine düşme. Güzel ve hoş bir okula git.

Allah şifa versin hocam, bizde de korsan yazılımlar kol geziyor ama hocalar cana yakın 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı