Meslek lisesi son sınıfta staj defteri doldurulmazsa sınıfta kalınır mı?

PlusBey

Decapat
Daha fazla  
Neredeyse sene sonuna geldik. Staj defteri haftaya isteniyor ama doldurmadım. Direkt sınıfta mı kalırım yoksa yine de geçer miyim? Öğretmenler bu konu da çok korkutuyor staj defteri doldurmazsanız sınıfta kalırsınız diye.

Evet kalırsın notunu oradan alacaksın istersen tüm dersleri geç o bölüm dersini geçme ya sorumlu veya sınıf tekrarına kalırsın nasıl dolduracağın hakkında bilgin yoksa hocalardan yardım iste dönem sonun da beceri sınavında o defterler hoca tarafından toplanıyor boş gördüğünde direkt 0 girerse beceri sınavında kaç alırsan al kalırsın.

Bakın arkadaşlar 1 sene önce liseden 4 ay geç mezun olmuş biri olarak söylüyorum staj defteri lisede o kadar da önemli değil benim 20 sayfa ekisğim vardı hoca 80 verdi deftere Sonra ne oldu biliyormusunuz Asıl sınavda 10 aldığım için kaldım Neyseki sorumluluktan geçtik de mezun olabildik. Ama O sınavda 90 alsaydım staj defterine 50 verseydi bile 86 87 ortalama yapacaktım 12. sınıfta bu beceri eğitim sınavı yüzünden 69 oldu. Lise Diploma puanı 81.63 e düştü Asıl sınava çalışın çok daha önemli.

Bakın arkadaşlar 1 sene önce liseden 4 ay geç mezun olmuş biri olarak söylüyorum staj defteri lisede o kadar da önemli değil benim 20 sayfa ekisğim vardı hoca 80 verdi deftere sonra ne oldu biliyor musunuz asıl sınavda 10 aldığım için kaldım neyse ki sorumluluktan geçtik de mezun olabildik. Ama o sınavda 90 alsaydım staj defterine 50 verseydi bile 86 87 ortalama yapacaktım 12. sınıfta bu beceri eğitim sınavı yüzünden 69 oldu. Lise diploma puanı 81.63'e düştü asıl sınava çalışın çok daha önemli.

Hocam düzgün bir OBP için Anadolu lisesi şart diğer türlü olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı