Meslek lisesi staj defteri ne zaman teslim edilir?

Spookd

Decapat
Daha fazla  
Dostlar meslek lisesi 12 sınıfım ilk dönemin sonuna geldik staj defterini henüz doldurmadım bazıları doldurman gerek ilk dönemin sonunda ondan not alacaksın diyorlar ben sene sonu teslim ediyoruz diye biliyordum ne zaman teslim edilmesi gerek bilgisi olan var mı acaba?

Dostlar meslek lisesi 12 sınıfım ilk dönemin sonuna geldik staj defterini henüz doldurmadım bazıları doldurman gerek ilk dönemin sonunda ondan not alacaksın diyorlar ben sene sonu teslim ediyoruz diye biliyordum ne zaman teslim edilmesi gerek bilgisi olan var mı acaba?

Haziran'da karne almadan 1-2 hafta önce defterleri alıyorlar (bizde öyle oldu) ve size birkaç tane soru soruyorlar. Önce bi' kağıt dolduruyorsunuz ve öğretmene veriyorsunuz.

Bende merak ediyorum. Bir cevap bulursan eğer, yazarsan iyi olur. İnternette biraz araştırma yaptım, Öğrendiğime göre, 2. Dönemin sonunda veriyorsunuz yazıyordu, ama emin değilim.

Geri
Yukarı