Meslek Lisesi Staj Çalışma Günleri

Bizim sınıfta benlen beraber 4-5 kişi(22 kişiydik) doldurmuştu. İçine istediğini yaz zaten kontrol etmiyorlar. :D Senin gibi en az 100 tane öğrenci var. Hangi birine baksınlar ben sadece garanti olsun diye doldurup vermiştim. Dosyayı boş teslim edenlerde var. Hocaya göstermeden direk dosyaların arasına atıyorlardı işe yaramıştı. Ama sizin orada işler nasıl bilmiyorum. Zaten her gün 1 sayfa doldursan yıl sonuna kadar biter. Ben karne alınmadan 2 gün önce başlamıştım doldurmaya içine salladım aklıma ne geliyorsa bir tek başlıkları staj da öğretilecek olan konuları yazmıştım. :D
Not: Arada bir sayfalara anakart resmi falan yapıştır. Ya da ekran kartı. (y)

Bizim sınıfta benlen beraber 4-5 kişi(22 kişiydik) doldurmuştu. İçine istediğini yaz zaten kontrol etmiyorlar. :D Senin gibi en az 100 tane öğrenci var. Hangi birine baksınlar ben sadece garanti olsun diye doldurup vermiştim. Dosyayı boş teslim edenlerde var. Hocaya göstermeden direk dosyaların arasına atıyorlardı işe yaramıştı. Ama sizin orada işler nasıl bilmiyorum. Zaten her gün 1 sayfa doldursan yıl sonuna kadar biter. Ben karne alınmadan 2 gün önce başlamıştım doldurmaya içine salladım aklıma ne geliyorsa bir tek başlıkları staj da öğretilecek olan konuları yazmıştım. :D
Not: Arada bir sayfalara anakart resmi falan yapıştır. Ya da ekran kartı. (y)
Çok sağ ol. İçimi rahatlattın. Ben baya ciddiye almıştım bu işi. :D Konular alakasız olunca zorlanıyor insan ama rastgele doldurcam. :D

Aynen konular alakasız, saçma iş olsun diye yapmışlar yozlaşmış lanet olası kişiler. Ama başlıklarını mutlaka sana verilen konulara göre yap. Ayrıca staj hocana şunu sor "İş yerindeki yaptığım şeylerimi yoksa bana verilen konularımı yazmalıyım?" bazen iş yerinde yaptığın şeyleri yazmayı isteyebiliyorlar. Benim ilk staj hocası yaptığın işi yaz demişti 1 ay sonrada diğeri konuları yazman lazım demişti Allah'tan hiç doldurmamıştım yoksa staj dosyası adı altında bir 50 TL daha gidecekti. :D Kolay gelsin kardeşim sana böyle şeyler için sıkma canını akışına bırak ben çok taktım ama değişen bir şey olmamıştı. (y) Bu arada eğer konuları doldur derler ise ilk 5-6 sayfayı bire bir gerçek yap. Bazen okuyabiliyorlar. Benim ilk sayfayı okumuştu öyle almıştı. :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı