Meslek Lisesinde Bölüm Değiştirme Son Gün Ne Zaman?

Alpi37

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Ben daha önce '' Teknik Liseden Meslek Lisesine Nasıl Geçilir? '' diye bir konu açmıştım. Müdür yardımcısının hatasıyla teknik matbaa'ya yerleştirildim. Müdür yardımcısına gidip istediğim bölümleri söyledim. İstediğim bölüm grafik idi. Ancak ilk yaptığımız seçimlerde müdür yardımcısı bize teknik alanını'da doldurmak zorunda olduğumuzu söyledi. Bende doldurdum. Sonradan sınıfa gelip teknik alanını doldurmak zorunlu değil dedi. Bende direk tenefüste müdür yardımcısının yanına gittim. Teknik başvurularını iptal ettiriceğimi söyleyince bana '' zaten 2 adet zayıfın var tekniğe giremessin '' dedi. Bende tamam dedim. Geçen gün açıklandığında teknik matbaa'ya yerleştirildiğimi fark ettim. Şu anda şehir dışındayım meslek lisesinde bölüm değiştirme son gün ne zaman? Yardım edenlere çok teşekkürler. :)

Arkadaşlar biraz uzun oldu ama sanırım derdimi anlattım.

Milli eğitimde tanıdık varsa iyi olur. ☺ Eğer herkesin yeri belli olduysa; Senin gitmek istediğin yerden biri senin yerine gelmek istiyorsa, gitmek istediğin yerde kontenjan varsa gidebilirsin. Yoksa geçmiş olsun.

Müdüre iri kalıplı biriyle git o durumu müdüre anlatsın ve büyük ihtimal dilekçe yazıp vericeksiniz. Ama müdürün işi kıvırmaması ve seri yapması için iri kalıplı biriyle git. Müdürede dik dik baksın. ☺ Kesin çözüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı