Meslek lisesine nakil aldırdım

Sipitipo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX6600
Ryzen 5 5500
16 GB DDR4 XPG RAM
ASUS B550-A PRİME
550 WATT FSP PSU
VENTO VG11 KASA
KİNGSTON 1 TB M2 SSD
10. sınıfım ve mesleki bir okula girdim. Hatta okulun en iyi sınıfı bölümü ise elektrik-elektronik ama ben bu liseyi bitirdikten sonra ne yapabilirim onu düşünüyorum ve istediğim bir cevabı bulamadım. Bazı tanıdıklarım mühendislere çayınız açık olsun mu dersin diyor, cidden böyle mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
10. sınıfım ve mesleki bir okula girdim. Hatta okulun en iyi sınıfı bölümü ise elektrik-elektronik ama ben bu liseyi bitirdikten sonra ne yapabilirim onu düşünüyorum ve istediğim bir cevabı bulamadım. Bazı tanıdıklarım mühendislere çayınız açık olsun mu dersin diyor, cidden böyle mi?

Dostum ben de ortalama bir meslek lisesinin en yüksek puanlı bölümünde (bilgisayar programcılığı) okuyorum ve 3 haftadır nakil aldırmak için görüşmediğim okul, denemediğim yöntem kalmadı. Sana içtenlikle söylüyorum hiç hayal ettiğin gibi değil. Şehrinin en iyi meslek lisesi falan değilse yol yakınken geri dön. Algı yaratıldı diyenlere güvenme. Yaşamadan bilinmeyecek nadir şeylerden bu da. Hele ki ortamlarından bahsetmeme gerek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı