Meslek stajları açılacak mı?

Hayırlı olsun hocam, bol şanslar. Bahşişleri havada kaparsınız artık 😅
Gözümüz açık olursa tabii ki hocam :D
Hayırlı olsun, otelin yükü biraz ağır olur ama otelde çalışarak bile güzel zaman geçirirsin :).
Eğlenceli olursa o yük çok hafif kalır hocam bence :)
Hayırlı olsun, otelin yükü biraz ağır olur ama otelde çalışarak bile güzel zaman geçirirsin :).
Beyler, burayı ihmal ettim. Edit vereyim:

Staj yaklaşık 1 ay önce kadar bitti, bizi bir güzel Housekeeeping’e yolladılar. Ben ilk günden sahilde çalışmaya başladım. Şef bana “Siyah ayakkabın varsa giy” demişti. Gittim o hava da sahilde kundura tarzı süet siyah ayakkabı giymiştim. Bu olay için halen şefin kulağını çınlatıyorum. Karaktersiz beni o ayakkabılarla çalıştırmıştı, her neyse. Bizim çocuklardan birisi, 1 ay ağır yüklü işler yaptıktan sonra şanslı kişi, HK ofisine geçerek hayatını yaşadı orada, beleşten oturarak iş yaptı. Biz de baya baya işkence çekerek. Artık her dakika, her saniye ne zaman bitecek bu staj diye acı çekiyorduk ki.. geçti bitti. Bahşiş mi derseniz, yalan oldu o hayal. Adamlar bizi görmüyordu, daha doğrusu beni. Süpürge/Faraş ile gezerken hayalet gibiydim. Toplam 3,5 ay da aldığım bahşiş 100 lirayı geçmez. Şimdi ise yeni stajım yaklaşıyor, asgari ücrette yükselmiş. Tahminen bizim staj paraları yükselir asgariye bağlı olduğu için. Benim tahminim 3.100 - 3.300 arası. Sizin de tahminlerinizi almak isterim. Bu arada bu sefer eğer olursa gideceğim otel, 5000 ₺ değerinde burs yatıracakmış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı