Okullar açılacak mı?

Bilmiyorum, 1 ay bana uzun bir süre gibi geliyor. Benim düşüncem açılacağı yönünde. Tabii ne olur bilemeyiz orası ayrı. Yani kesin konuşmak mümkün değil, fikir sadece.

Açılmaması daha iyi olur tabii ki, ne kadar gençlerde pek görülmese de taşıyıcı oluyoruz. Ne olur belli olmaz, önlem almak en doğrusu.
Tatil olmalı çünkü virüs çok hızlı artıyor. 4 ölüm oldu şimdiye kadar. Uzaktan eğitimi devam edilmeli.

Bilmiyorum, 1 ay bana uzun bir süre gibi geliyor. Benim düşüncem açılacağı yönünde. Tabii ne olur bilemeyiz orası ayrı. Yani kesin konuşmak mümkün değil, fikir sadece.

Açılmaması daha iyi olur tabii ki, ne kadar gençlerde pek görülmese de taşıyıcı oluyoruz. Ne olur belli olmaz, önlem almak en doğrusu.
Zincirleme bir kaza istemiyorlarsa tatil olarak kalması daha mantıklı olur bence. Çünkü şu anda 359 kayda geçmiş vaka var. Bence sadece sınav olmak için gidebiliriz okula ki o bile riskli.

Toplu intiharami gidelim caner bey :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı