Messi mi Ronaldo mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Messi'yi FIFA kollamasa bunu konuşuyor olmazdık Ronalda daha üstün bir oyuncudur Messi bir barça ürünüdür.

Futbolu Instagram'dan öğrenip Messi'yi 90 dakika bile dünya kupasında izlemeyen insanlardansınız. Sen koskoca dünya kupasını bizim lig mi sandın? FIFA kollamış eskiden bahaneniz Iniesta Xavi idi şimdi FIFA oldu. Bu arada Real Madrid her zaman güçlüydü Messi olmadan UCL'nin önünden geçemeyen Barcelona Messi sayesinde 4 UCL kazandı. Şimdi ne haldeler bak bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Futbolu Instagram'dan öğrenip Messi'yi 90 dakika bile dünya kupasında izlemeyen insanlardansınız. Sen koskoca dünya kupasını bizim lig mi sandın? FIFA kollamış eskiden bahaneniz ıniesta xavi idi şimdi FIFA oldu. Bu arada Real Madrid her zaman güçlüydü Messi olmadan UCL'nin önünden geçemeyen Barcelona Messi sayesinde 4 UCL kazandı. Şimdi ne haldeler bak bakalım.

Öncelikle üslubunu düzelt. Dünya kupasında Arjantin'in basbaya kollandığı belli değil mi? Bana ergen diyorsun senin yaşın kadar futbol izlemişliğim vardır, neden bahsediyorsun sen?

Futbolu Instagram'dan öğrenip Messi'yi 90 dakika bile dünya kupasında izlemeyen insanlardansınız. Sen koskoca dünya kupasını bizim lig mi sandın? FIFA kollamış eskiden bahaneniz ıniesta xavi idi şimdi FIFA oldu. Bu arada Real Madrid her zaman güçlüydü Messi olmadan UCL'nin önünden geçemeyen Barcelona Messi sayesinde 4 UCL kazandı. Şimdi ne haldeler bak bakalım.

Sana sadece şu videoyu bırakıyorum ne demek istediğimi anlayacaksın. Her bir karede ne anlatılmak istenmiş teker teker anla. .ruca_editzzz TikTok'ta

Öncelikle üslupunu düzelt dünya kupasında Arjantin'in basbaya kollandığı belli değil mi bana ergen diyorsun senin yaşın kadar futbol izlemişliğim vardır neden bahsediyorsun sen?

Ya kanıtla hadi Mbappé 2 tane penaltı atınca sesinizi çıkarmadınız ama 70 dakika boyunca yatan adamı ilah ettiniz Mbappé'nin 2 penaltısı yanlış bir kere top kendi defanslarının elinden çarpıp geri dönüyor.

Son düzenleme:
Futbolu Instagram'dan öğrenip Messi'yi 90 dakika bile dünya kupasında izlemeyen insanlardansınız. Sen koskoca dünya kupasını bizim lig mi sandın? FIFA kollamış eskiden bahaneniz Iniesta Xavi idi şimdi FIFA oldu. Bu arada Real Madrid her zaman güçlüydü Messi olmadan UCL'nin önünden geçemeyen Barcelona Messi sayesinde 4 UCL kazandı. Şimdi ne haldeler bak bakalım.

Kimin futbol izlemediği belli oldu Messi'nin Barcelona da kazandığı ilk UCL'ye bir bak istersen Messi kaç dakika oynamış. Messi'nin hak etmeden iki Ballon d'Or aldığını da hemen hemen herkes biliyor.

Ronaldo diyene saygım yok. Ciddiye dahi almam. Selam vermem. Su ikram etmem. 25 kuruş eksiği olsa vermem.

Messicilerin hepsi aynı belli ediyorsunuz kendinizi ben güzel güzel anlatmaya çalışırım oradan biri çıkar ergen der, komiksiniz :D.

Kimin futbol izlemediği belli oldu Messi'nin Barcelona da kazandığı ilk UCL'ye bir bak istersen Messi kaç dakika oynamış. Messi'nin hak etmeden iki Ballon D'Or aldığını da hemen hemen herkes biliyor.

Sadece 2 mi be dostum çoğu balonduru haksız yere aldı adamda FIFA Premium var her ödül ona.

Öncelikle üslupunu düzelt dünya kupasında Arjantin'in basbaya kollandığı belli değil mi bana ergen diyorsun senin yaşın kadar futbol izlemişliğim vardır neden bahsediyorsun sen?

Sana sadece şu videoyu bırakıyorum ne demek istediğimi anlacaksın her bir karede ne anlatılmak istenmiş teker teker anla.

TikTok'ta ki Ronaldo fanlarının videosunu atmış bana🤣 Ben sana sadece bunu atıyorum Ronaldo'nun hayali Messi'nin gerçekleridirdi marianın pozisyonunda net ayağa darbe var.

images (60).jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı