Meta Quest 3 alınır mı?

Lyd19011

Centipat
Merhaba. Birkaç ay sonra Meta Quest 3 almayı düşünüyorum. Aklımdaki soru: Pili oyun oynarken kaç saat gidiyor?

Mesela ben dışarıda gezerken o gözlüğü takabilir miyim, dışarıda yürürken falan? Otobüste, metroda, restorant vs. gözlüğü takınca sanki bir gözlük takmış gibi mi hissettiriyor yoksa cidden o evrenin içindeymiş gibi mi hissettiriyor?

Merhaba. Birkaç ay sonra meta Quest 3 almayı düşünüyorum. Aklımdaki soru: Pili oyun oynarken kaç saat gidiyor?

Mesela ben dışarıda gezerken o gözlüğü takabilir miyim, dışarıda yürürken falan? Otobüste, metroda, restorant vs. gözlüğü takınca sanki bir gözlük takmış gibi mi hissettiriyor yoksa cidden o evrenin içindeymiş gibi mi hissettiriyor?

Türkiye'de o şekilde dışarı çıkarsanız herkes uzaylı görmüş gibi size bakar rahatsız olmam derseniz bir süre eğlenebilirsiniz. Videolardan gördüğüm kadarıyla dışarıdan garip gözüksede insanlar kendi hayal dünyasında başka bir evrendeymiş gibi davranıyor.

Türkiye'de o şekilde dışarı çıkarsanız herkes uzaylı görmüş gibi size bakar rahatsız olmam derseniz bir süre eğlenebilirsiniz. Videolardan gördüğüm kadarıyla dışarıdan garip gözüksede insanlar kendi hayal dünyasında başka bir evrendeymiş gibi davranıyor.

Meta Quest ile ilgili olarak da bazılarında fazlasıyla baş ve göz ağrısı yaptığını duydum.

Evet bu arada, oyun için bilgisayara çok ihtiyaç var mı peki? Eğer PC'ye bağlayıp oynarsam daha mı çok performans verir yoksa sadece grafik açısından falan mı? PC'ye çok ihtiyaç var mı? Dışarıda o şekil gezersem denge kaybı vs. yaşar mıyım ekranında gecikme var mı fark edilebilir derecede.

Son düzenleme:
Merhaba. Birkaç ay sonra meta Quest 3 almayı düşünüyorum. Aklımdaki soru: Pili oyun oynarken kaç saat gidiyor?

Pili 2 saat gidiyor. Dışarıda gezerken takabilirsiniz ama lenslere güneş ışığı gelir ise sorun büyük. Takmamanızı öneririm şahsen.

Geri
Yukarı