Meta Quest 3 alınır mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
2023 yılı içerisinde çıkacakmış. Fiyatı 399 dolar olacakmış. Quest 2'den çözünürlük anlamında ve performans anlamında çok daha gelişmiş olduğu söyleniyor. 400 dolar vermeye değer mi bu gözlüğe Türkiye'de?

Öncelikle fiyat konusunda bir yanlışınız var. Fiyatı 500 dolar olacak buradan bakabilirsiniz. Ülkemize geliş fiyati muhtemelen 13-16bin arası olur. Fov'un arttırıldığı söyleniyor, performans olarak iki kat bir performans var. Kontrolcülerin üstündeki halka kaldırılmış ve detect olayının daha iyi olacağını söyleniyor. Quest 2'ye oranla daha ince bu da kullanımda daha kolaylık sağlayacak. Full color passthrough olacak yani siyah beyaz görmeyeceğiz artık. Quest 2'ye sahip olmama rağmen Quest 3 almayı düşünüyorum şahsen. Arada bayağı bir performans farkı var ve daha rahat cihaz.

Öncelikle fiyat konusunda bir yanlışınız var. Fiyatı 500 dolar olacak buradan bakabilirsiniz. Ülkemize geliş fiyati muhtemelen 13-16bin arası olur. Fov'un arttırıldığı söyleniyor, performans olarak iki kat bir performans var. Kontrolcülerin üstündeki halka kaldırılmış ve detect olayının daha iyi olacağını söyleniyor. Quest 2'ye oranla daha ince bu da kullanımda daha kolaylık sağlayacak. Full color passthrough olacak yani siyah beyaz görmeyeceğiz artık. Quest 2 elimde olmasına rağmen Quest 3 almayı düşünüyorum şahsen. Arada bayağı bir performans farkı olacak.
Ben de almayı çok istiyorum çıkmasını bekleyeceğim. Acaba sinema ortamında film vs. izlemek nasıl olacak onu merak ediyorum.

Ben de almayı çok istiyorum çıkmasını bekleyeceğim. Acaba sinema ortamında film vs. izlemek nasıl olacak onu merak ediyorum.

Görüntü kalitesi ve görüş açısı arttırıldığından dolayı film vs gibi olaylar Quest 2'ye oranla daha kaliteli olacaktır açıkçası. Sensörlerin ve kameraların da daha fazla olduğunu düşünürsek Quest 2 almak yerine Quest 3 almak daha mantıklı bana göre.

Görüntü kalitesi ve görüş açısı arttırıldığından dolayı film vs gibi olaylar Quest 2'ye oranla daha kaliteli olacaktır açıkçası. Sensörlerin ve kameraların da daha fazla olduğunu düşünürsek Quest 2 almak yerine Quest 3 almak daha mantıklı bana göre.
Şarj süresi nasıl olacak onu da merak ediyorum.

Şarj süresi nasıl olacak onu da merak ediyorum.
Meta tarafında çalışan birinin söylediğine göre batarya performansı Quest 2 ile aynı olacakmış. Belki az da olsa az olabilir ya da performansı arttırabilirler fakat Quest 2 ile aynı olacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Meta tarafında çalışan birinin söylediğine göre batarya performansı Quest 2 ile aynı olacakmış. Belki az da olsa az olabilir ya da performansı arttırabilirler fakat Quest 2 ile aynı olacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şarjı çok çabuk bitiyor ya 2.5 saat ne.

Quest 3un batarya sureleri aciklandi, mixed reality icindeyken yaklaşık 1 saat 15 dakikalik suresi varmis, sanal gerceklik icindeykende quest 2 ile ayni sureye sahipmis. icindeki oyun fiyatlari cok pahali geldi bana ama sizce alinirmi

Yeni konular

Geri
Yukarı