İnceleme Meta Quest 3 incelemesi

Korsan uygulamalar var evet. Uygulamalar aynı. Ücretsiz tercih edilmeyen yollarla indirip oynayabilirsiniz. Film izleme için de uygun olacaktır dediğiniz yöntemle atabilirsiniz.
Ben de film izlemek için düşünüyorum. Bir sinema salonu hissi veriyor mu?

Evet, sinema keyfi veriyor mu? Bunu biri cevaplayabilirse çok güzel olur..

Evet, sinema keyfi veriyor mu? Bunu biri cevaplayabilirse çok güzel olur..
Veriyor, bir kaç kere izlemiştim fakat genel kullanım amacım o değil. Bu gibi bir sebepten alacak iseniz o kadar yüksek para vermenizi önermem açıkcası. Piyasası olduğu için yine de satabiliyorsunuz tabii ki de.

Veriyor, bir kaç kere izlemiştim fakat genel kullanım amacım o değil. Bu gibi bir sebepten alacak iseniz o kadar yüksek para vermenizi önermem açıkcası. Piyasası olduğu için yine de satabiliyorsunuz tabii ki de.
Neden önermezsiniz? Bir alternatifi var mı?

Neden önermezsiniz? Bir alternatifi var mı?
Alternatifi olup olmamasından değil de fiyatından dolayı demiştim. Kenara bırakabilirsiniz bir süre sonra ama umrumda değil diyorsanız tabii ki de alabilirsiniz sinema için gayet yeterli.

Alternatifi olup olmamasından değil de fiyatından dolayı demiştim. Kenara bırakabilirsiniz bir süre sonra ama umrumda değil diyorsanız tabii ki de alabilirsiniz sinema için gayet yeterli.
Fiyatı pahalı değil ki. Projeksiyon alsam tekim ayrıca sinema zevki verebilecek bir duvarım yok. Yanlış mıyım?

Fiyatı pahalı değil ki. Projeksiyon alsam tekim ayrıca sinema zevki verebilecek bir duvarım yok. Yanlış mıyım?

Kişiden kişiye değişen bir şey olduğu için söylemek istedim. Yanlış değilsiniz doğrusunuz ama şöyle bir şey de var projeksiyon alsanız kullanım süresi sınırsız oluyor benim bildiğim. Quest 3'ün bataryası çok düşük 2 saatlik filmi bitiremezsiniz. Sarja takılı izlerim derseniz anca öyle olur.

@Lycus Merhabalar ben de yakın zamanda quest 3 almayı düşünüyorum ama bir süre denedikten sonra sıkılırsam veya kullanışlı gelmezse rahatça satabilir miyim acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…