Meta Quest 3 vs Pico 4

MuhammedGulmez

Femtopat
Daha fazla  
Pico 17k, Quest 3 22k ama fiyat farkının benim için önemi yok ve eğer Quest 3 için ek aparatlar, bataryalar almam gerekirse sorun yok. Bilgisayara bağlayarak oyun oynamak veya film-video izlemek gibi şeyler yapmak istiyorum. Sizce hangisi daha iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Quest bu işi başını çekiyor. Bu yüzden Pico'yu önermiyorum. Film-video izlemek gibi hareketli olmanı gerektirmeyecek şeyler yaparken cihazı şarja takıp problemi çözersin. Zaten %100 şarj edince nerdeyse 2 saate yakın oyun süresi sağlıyor. İlla 2 saatten fazla oynayacağım da diyorsan 10.000lik bir powerbank ile de bu işi çözersin. Q2 çıktığından beri Q2 ve Q3 kullanan biri olarak hiç ek aksesuara veya kafaya takılan powerbanklere ihtiyaç duymadım. 2 saate yakın oyun süresi bana yetiyor. Ama Amazon'dan veya AliExpress'ten koruyucu aksesuar setleri almanı öneririm. Çok ince silikon kılıf gibi düşün. En azından sürtmelere veya çok yüksek olmadan düşüşlerde koruma sağlıyor. Bunun dışında bir şeye ihtiyacın yok. Q3'ü ayrıca Sahibinden'den Param Güvende ile 17.000 civarında bir fiyata alabilirsin. Zaten e-ticaret sitelerinden aldıklarının hiçbiri TR garantili değil. "Abi senin garantin biziz." tarzı olacak ordan aldığın ürünler. O yüzden aradaki farkı vermenin bir manası yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı