Metal Gear Solid 5 quiet ile ne zaman tanışıyoruz?

Shadow4EAD

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu bayağı oynadım ve şu an şu maskeli bir adamın olduğu sahneye geçtim sanırım oyunun ana kötüsü ama hâlâ quiet ın olduğu yere gelmedim (sadece ilk bölüm de gördüm) sorum ise şu quiet i görmek için ayrıyeten bir görev mi yapmam gerek? Yoksa hala olduğu bölüme gelmemiş miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Hangi görevdesiniz bilmiyorum fakat sanırım Mission 6'desiniz. Mission 11 - Cloaked in Silence görevinde Quiet ile ilk karşılaşmanızı yaşıyorsunuz. Görevi tetiklemek için Aabe Shifap Ruins'e giriş yapmanız gerekli.

Quiet'ı sakın ama sakın öldürmeyin. Efsane ara sahneleri var ve operasyonlarda yanınıza alabiliyorsunuz.

Metal Gear Solid V ile ilgili yine yardım istediğinizde özellikle beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.

Hangi görevdesiniz bilmiyorum fakat sanırım mission 6'desiniz. Mission 11 - cloaked in silence görevinde quiet ile ilk karşılaşmanızı yaşıyorsunuz. Görevi tetiklemek için aabe shifap Ruins'e giriş yapmanız gerekli.

quiet'ı sakın ama sakın öldürmeyin. Efsane ara sahneleri var ve operasyonlarda yanınıza alabiliyorsunuz.

Metal Gear Solid V ile ilgili yine yardım istediğinizde özellikle beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.

Chapter 7'ye geçtim hocam dediğiniz yere sanırım daha çok var quiet ti öldürebildiğimizi bilmiyordum bile ama öldürmem bölüme gelince tekrar haber veririm teşekkürler hocam :).

Hangi görevdesiniz bilmiyorum fakat sanırım mission 6'desiniz. Mission 11 - cloaked in silence görevinde quiet ile ilk karşılaşmanızı yaşıyorsunuz. Görevi tetiklemek için aabe shifap Ruins'e giriş yapmanız gerekli.

quiet'ı sakın ama sakın öldürmeyin. Efsane ara sahneleri var ve operasyonlarda yanınıza alabiliyorsunuz.

Hocam selam tekrar ben quiet i buldum ve şu an bir hücre de yanına gittim ama konuşma tuşu çıkmıyor bende mi bir hata var yoksa konuşamıyor muyuz anlamadım oyunun ilerleyen yerlerinden quiet i tekrar görmek için ne yapmam gerek?.

Son düzenleme:
Chapter 7'ye geçtim hocam dediğiniz yere sanırım daha çok var quiet ti öldürebildiğimizi bilmiyordum bile ama öldürmem bölüme gelince tekrar haber veririm teşekkürler hocam :).

Hocam selam tekrar ben quiet i buldum ve şu an bir hücre de yanına gittim ama konuşma tuşu çıkmıyor bende mi bir hata var yoksa konuşamıyor muyuz anlamadım oyunun ilerleyen yerlerinden quiet i tekrar görmek için ne yapmam gerek?.
Sanırım Medical Platform'daki hücresinden bahsediyorsunuz. Quiet'la konuşamıyorsunuz çünkü kendisi konuşmuyor. Nedenini hikayede ilerledikçe anlayacaksınız. Hücreye ilk kez gittiğinizde Revolver Ocelot Quiet'ın nasıl bir varlık olduğunu size anlatıyor ve sizin onayınızla operasyonlara katılıp katılamayacağını soruyor. Böyle bir şey yaşanmadıysa ileride Mother Base'e girdiğinizde göreceksiniz zaten. Medical Platform'da sarı bir daire olur.
Mission 10'dan önce açılması gerekli.

Sanırım Medical Platform'daki hücresinden bahsediyorsunuz. Quiet'la konuşamıyorsunuz çünkü kendisi konuşmuyor. Nedenini hikayede ilerledikçe anlayacaksınız. Hücreye ilk kez gittiğinizde Revolver Ocelot Quiet'ın nasıl bir varlık olduğunu size anlatıyor ve sizin onayınızla operasyonlara katılıp katılamayacağını soruyor. Böyle bir şey yaşanmadıysa ileride Mother Base'e girdiğinizde göreceksiniz zaten. Medical Platform'da sarı bir daire olur.
Bana kimse bişey sormadı hocam orayı nasıl etkin yaparım?.

Ve birden hocam tt da gördüm venom sneak ve Quiet ın su savaşı yaptığı bir sahne var onu nasıl yaparım?.

Son düzenleme:
Ve birden hocam tt da gördüm venom sneak ve Quiet ın su savaşı yaptığı bir sahne var onu nasıl yaparım?.
Quiet ile ilişkinizi ilerletmeniz gerekiyor. ACC'de iken (konuşlanma yaptığınız helikopter) dışarıda yağmur yağması gerekiyor ve Mother Base'e inmeniz gerekiyor.
Bana kimse bişey sormadı hocam orayı nasıl etkin yaparım?.
Kaçıncı görevdesiniz?

Quiet ile ilişkinizi ilerletmeniz gerekiyor. Acc'de iken (konuşlanma yaptığınız helikopter) dışarıda yağmur yağması gerekiyor ve mother Base'e inmeniz gerekiyor.

Kaçıncı görevdesiniz?

Şu an görevde değilim quieti bulma görevini yaptım en son ve onun hücresinin oradayım hala.

Mission 14'ü, ardından da side op 111'i (medical platform) yapın.

Tamam hocam sağ olun.

Mission 14'ü, ardından da side op 111'i (medical platform) yapın.

Hocam mission 16 veya 17 de olmam gerek bir yerden bir kamyon kaçırmam ve sonra onu üsse götürmem gerek ama paraşüt seviyem yetmiyor yeteni de alamıyorum bu kamyonu ihraç etmenin başka yolu yok mu ya takıldım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı