İnceleme Metal Gear Solid serisine başlayacaklar için oynanış kronolojisi

Küçük bir tavsiye ekleyeyim; Rising: Revengeance'ye ilk başladığınızda "Normal" modda değil "Easy" de başlamak daha mantıklı olacaktır. İnanılmaz zor boss fightları var şahsen.

Şu remake söylentileri doğru çıksa ve o remakeler bilgisayara gelse de biz de görebilsek bu seriyi tamamıyla. Kojima başka bir evren. Death Stranding ve MGS V dışındaki diğer yapımlarını da oynamak isterim.

Şu remake söylentileri doğru çıksa ve o remakeler bilgisayara gelse de biz de görebilsek bu seriyi tamamıyla. Kojima başka bir evren. Death Stranding ve MGS V dışındaki diğer yapımlarını da oynamak isterim.
Eski oyunları GOG'da PC'ye çıkarıldı fakat dolar kuruyla satıldığı için alınmaya değer mi bilemiyorum.

Eski oyunları GOG'da PC'ye çıkarıldı fakat dolar kuruyla satıldığı için alınmaya değer mi bilemiyorum.
Bunu bilmiyordum, öğrendiğim güzel oldu. Ama dediğin gibi dolar kuruyla yükseğe geliyorlar. Ayrıca oyunların geneli eski, hevesi kursakta bırakma ihtimalleri var. İyi remake ummak dışında yapabileceğim pek bir şey yok sanırım.

Geri
Yukarı