MetaMask cüzdanına nasıl Matic atılır?

sorusorupcikicak

Femtopat
Daha fazla  
Selam, kısa bir süredir Reddit kullanıcısıyım. Reddit aktiflik gösterdiğim için yakın zamanda bana bir NFT verdi, ben bu NFT'yi MetaMask cüzdanıma sorunsuz şekilde aktardım fakat OpenSea üzerinden satmaya çalıştığımda gas ücreti diye bir ücret kesiyor. Bu ücret çok düşük bir matıc değeri, benim cüzdanında matıc bulunmadığı için satış işlemini gerçekleştiremedim. Satın almaya çalıştığımda 20 dolar gibi minimum bir ücret yatırmam gerektiğini gördüm fakat param içerde kalır korkusu ile yatırmıyorum. Binance gibi başka bir borsa hesabım yok. MetaMask cüzdanıma nasıl matıc alabilirim? (Ben Binance kullanmıyorum fakat yakınlarımda kullanan var.)

Bana sanki bir dolandırıcılık tuzağına düşüyormuşsunuz gibi geldi. Reddit'in NFT dağıttığını hiç duyamamıştım.

Bana sanki bir dolandırıcılık tuzağına düşüyormuşsunuz gibi geldi. Reddit'in NFT dağıttığını hiç duyamamıştım.
Reddit NFT dağıtıyor hocam orası doğru. Bana da çıktı 10-15 dolarlık ama satmaya üşeniyorum şuan öylece duruyor.

Binance'den atarken en az 20 matic ya da dolar istiyor fakat geri yollarken minimum bir ücret yok ve fee ücreti çok az, yani içeride kalmaz. 0,5 matici MetaMask hesabında bırakırsın 19,5 matici geri Binance hesabına yollarsın.

Aslında ben yollayabilirim ama karşılığında komisyon alırım. Hiç uğraşmayayım diyorsanız.😅

Son düzenleme:
Binance'den atarken en az 20 matic ya da dolar istiyor fakat geri yollarken minimum bir ücret yok ve fee ücreti çok az, yani içeride kalmaz. 0,5 matici MetaMask hesabında bırakırsın 19,5 matici geri Binance hesabına yollarsın.

Aslında ben yollayabilirim ama karşılığında komisyon alırım. Hiç uğraşmayayım diyorsanız.😅

Bana neden 300 TL değerinde coin yollayasınız ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı